ÜNİMAR-MARAŞ İSİM SPSONSORLUĞU ANLAŞMASI YAPILDI

ÜNİMAR-MARAŞ İSİM SPSONSORLUĞU ANLAŞMASI YAPILDI

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından düzenlenecek 2022-2023 futbol sezonu Aksa 1.ligde mücadele eden Maraş isim sponsorluğu anlaşması yaptığını basın toplantısında açıkladı. Gazimağusa Eziç Restornat’da gerçekleştirilen basın toplantısına Maraş Gençlik Spor Kulübü başkanı Hasan Oy, Ünimar Süpermarket direktörü Mehmet Çetin başkanvekili Savaş Kılıçoğulları, Genel Sekreter Hüseyin Özyalçın, İsa Altınışık, Ramadan Kısmet, Muhtarlar Ali Buruk, Ali Yeşil, Murat Çetin ve basın mensupları katıldı.
İmzalar Atıldı
Aksa liglerinde ilk hafta geride kalırken, Maraş Gençlik Spor Kulübü başkanı Hasan Oy, yeni sezonda Kulübe maddi, manevi destek ve katkı koyma adına Ünimar Süpermarket direktörü Mehmet Çetin’le yapılan karşılıklı görüşmelerin ardından isim sponsorluğu konusunda anlaşmaya varıldı. Ülke sporuna ve sporcusunda destek olan katkı koyan Ünimar Süpermarket direktörü Mehmet Çetin, ülke futboluna destek vermeye devam ediyor. Yapılan anlaşmaya göre Maraş Gençlik Spor Kulübü artık Ünimar Maraş olarak anılacak. Maraş Gençlik Spor Kulübü başkanı Hasan Oy ile Ünimar Süpermarket direktörü Mehmet Çetin yapılan isim sponsorluğu anlaşması karşılıklı atılan imzalarla resmileşmiş oldu.
Başkan Teşekkür Etti
Maraş Gençlik Spor Kulübü başkanı Hasan Oy, ülke futbolunda ağırlaşan ekonomik sıkıntıların her geçen gün daha net bir şekilde ortaya çıktığını belirterek, yeni başlayan sezonda takıma daha iyi imkanlar sağlayabilme adına çalışmalara devam ettiklerini belirtti. Maraş bölgesinde çıkan geçmişte kulübün yönetimlerinde çalışan iş insanlarından Mehmet Çetin ile yapmış olduğu görüşmelerden olumlu sonuç aldıklarını belirterek, isim sponsorluğu konusunda anlaşmaya vardıklarını söyledi. Geçmişte altyapılarda çok iyi noktada olduklarını, şimdilerde ise altyapılarda istenilen noktada olmadıklarını belirten başkan Hasan Oy, yeni kurmuş oldukları Ali Ceylan altyapı çalışmaların hızla geliştiğini, iki üç yıllık dönemde altyapısı gelişen kendi oyuncuları ile mücadele eden bir Maraş yaratmaya çalıştıklarını ifade etti. Yapılan isimi sponsorluğu ile önümüzdeki haftadan itibaren Ünimar Maraş olarak Aksa 1.lige mücadele edeceklerine vurgu yapan başkan Hasan Oy, Ünimar Süpermarket direktörü Mehmet Çetin’e ve Ünimar ailesine katkılarında dolayı yönetim adına teşekkür etti.
Katkı Koyacağız
Ünimar Süpermarket direktörü Mehmet Çetin, Maraş Gençlik Spor Kulübü’ne isim sponsoru olmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek anlaşmanın her iki tarafa da hayırlı olması dileğinde bulundu. Maraş bölgesinden çıkan ve geçmişte Maraş Gençlik Spor Kulübü’nde yöneticilik yaptığını hatırlatan Ünimar Süpermarket direktörü Mehmet Çetin, takımın daha iyi noktalara gelebilmesi adına maddi ve manevi destek olmaya, katkı koymaya devam edeceklerini belirterek, başkan, yönetim, teknik kadro, futbolcular ve taraftarlar ile birlikte güzel bir birlikteliğin oluşacağına inandığını söyledi.
İlk Kez Taraftar Önüne Çıkıyor
Aksa 1.lige ilk hafta deplasmanda ligin yeni ekiplerinden Mustafa Hacıali Yılmazköy’ü 2-1 mağlup ederek, lige galibiyetle başlayan Maraş, ikinci haftada ilk kez taraftarı önüne çıkacak. 2 Ekim Pazar günü saat 16:30 da Maraş Necip Halil Kartal stadında Dörtyol’u konu edecek olan Maraş, yapmış olduğu isim sponsorluk anlaşması sonrasında bundan sonraki karşılaşmalara Ünimar Maraş olarak çıkacak.

Paylaş

Önceki Haber

Havva Özay anma turnuvası

Sonraki Haber

DAÜ İLE KIBRIS TÜRK GAZETECİLER BİRLİĞİ (KTGB) ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eleven − 5 =