İSKELE BELEDİYESİ İLE YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ YENİBOĞAZİÇİ İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADI

İSKELE BELEDİYESİ İLE YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ YENİBOĞAZİÇİ İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADI


İMZALANAN SON PROTOKOLE GÖRE SAĞLIK BİRİMİNE KAYITLI ÖZEL GEREKSİNİMLİ VATANDAŞLARIMIZA YÜZDE 15 İNDİRİM UYGULANACAK
İŞBİRLİĞİNDEN İSKELE VE 21 KÖY MUHTARIMIZ DA YARARLANABİLECEK
KÖY KADIN KURSLARINDA EĞİTİM GÖREN KADINLAR DA İNDİRİMLİ HİZMET ALABİLECEK
İskele ve 21 köyünde yaşayan, 65 yaş ve üstü, sosyal yardım alanlara ve özel gereksinimli bireylere sunduğu evde sağlık hizmetiyle, büyük bir açığı kapatmayı başaran İskele Belediyesi’nin sağlık alanında işbirlikleri de devam ediyor. İskele Belediyesi Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi Yeniboğaziçi ile işbirliğine bir yenisini daha ekledi. İskele Belediye personelinin yanı sıra İskele ve 21 köy muhtarının da yararlanabileceği yüzde 15 indirim anlaşmasına Sağlık Birimi’ne kayıtlı özel gereksinimli bireyler de dahil edildi. Anlaşma uyarınca İskele ve köylerinde faaliyet gösteren köy kadın kurslarındaki kadınlar da yüzde 15 indirim fırsatından yararlanabilecek. İskele Belediyesi’nde gerçekleşen törende işbirliği protokolüne, İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu ile Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi Yeniboğaziçi Başhekimi Prof. Dr. Aşkın Ali Korkmaz attı.

İSKELE BELEDİYESİ’NİN YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ İLE İŞBİRLİĞİ SÜRÜYOR
İskele Belediyesi ile Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi Yeniboğaziçi arasında her alanda olduğu gibi sağlık alanında da işbirliği sürüyor. İskele Belediyesi’nde 24 Ocak Çarşamba günü gerçekleşen ve İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu ile Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi Yeniboğaziçi Başhekimi Prof. Dr. Aşkın Ali Korkmaz’ın imza attığı işbirliği protokolü, 24 Ocak 2024-24 Ocak 2025 tarihleri arasında yürürlükte olacak.

İşbirliği protokolü kapsamında yüzde 15 indirim fırsatından İskele Belediyesi personeli, personelin birinci derece yakınları, İskele Belediyesi Meclis Üyeleri, İskele ve 21 köy muhtarı, İskele ve köylerinde faaliyet gösteren köy kadın kursunda eğitim gören kadınlar ile İskele Belediyesi Sağlık Birimi’ne kayıtlı özel gereksinimli bireyler yararlanabilecek.

İskele Belediyesi’nde, İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu ile Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi Yeniboğaziçi Başhekimi Prof. Dr. Aşkın Ali Korkmaz’ın imza attığı işbirliği protokolü töreninde Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi Yeniboğaziçi Hasta Hakları ve Hastan Kabul Hizmetleri Müdürü Emine Latif Çavuş da hazır bulundu.

Paylaş

Önceki Haber

REK-DER, LEFKOŞA’DAKİ REKLAMCILARLA BİR ARAYA GELDİ

Sonraki Haber

DAÜ rektörlük aciklamasi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × four =