ANTRENÖRLERİ DERNEĞİ YÖNETİMİNDEN ÖNEMLİ KARARLAR

ANTRENÖRLERİ DERNEĞİ YÖNETİMİNDEN ÖNEMLİ KARARLAR

Kuzey Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği Hasan Topaloğlu başkanlığındaki yönetim 2023 yılın ilk toplantısını gerçekleştirdi. Dernek lokalinde yapılan yönetim kurulu toplantısında çok önemli kararlar alındı.
Olağanüstü Genel Kurul Kararı
Kuzey Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği yönetimi kurulu yaptığı toplantıda almış olduğu kararlar arasında 22 Şubat’ta 2023 “olağanüstü genel kurul” yapılması kararı alındı. Yapılacak olan olağan genel kurulda tüzük maddelerin iki üç değişikliğin yapılacağı ve 24 yıl üst üste başkanlık yapan Süleyman Göktaş, onursal başkanlık için üyelerin onayına sunulacak.
Üye Aidatları
Toplantıda var olan üye aidatlarında değişikliğe gidilerek, 50 TL olarak belirlenen yeni üye aidatları 1 Şubat’tan 2023 itibaren geçerli olacak ve aylık olarak veya peşin olmak üzere iban veya makbuz karşılığı alınması kararlaştırıldı.
Eğitim Seminerleri Başlıyor
Eğitim komitesi tarafından yapılacak olan eğitim seminerleri Şubat 2023 ayından itibaren tüm yaş kategorilerine ayrı ayrı olarak verilecek eğitim seminerlerine başlıyor. Seminerler internetten “Zoom” üzerinden yapılarak tüm üyeler katılabilecek. Eğitim seminerlerine katılım gösteren üyeler dış temas ve ödüllendirmelerde öncelik kazanacak. Her yıl sezon öncesi yapılan ve katılımın zorunlu olduğu antrenör gelişim semineri için çalışma başlatılmasına ve büyük seminerin Mayıs 2023 ayının sonunda yapılması için en kısa sürede gerekli bağlantılar kurularak açıklanması kararlaştırıldı.
İndirimli Konaklama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) başkanı İsmail Dilber ile görüşülerek Ankara’da bulunan TÜFAD Hotelinde üyelerimizin indirimli konaklama yapabilmeleri konusunda anlaşmaya varıldı. Ankara’da TÜFAD Hotelinde kalmak isteyen üyelerimiz KKTFAD ile iletişime geçerek bu avantajdan yararlanabilecek.
Yaka kartları Devrede
Kuzey Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği Hasan Topaloğlu başkanlığındaki yönetim, Kıbrıs Türk Futbol Federasyon (KTFF) başkanı Hasan Sertoğlu yönetimi ile daha önce yapılan görüşmeler ve iş birliği kapsamında “Yaka kartlarının” hayata geçirilmesi konusunda tüm hazırlıklar tamamlanarak yarın başlayacak olan ikinci devre (2022-2023 sezonu ) öncesi bu uygulama hayata geçirildi.

Paylaş

Önceki Haber

DTSK den vefa

Sonraki Haber

KKTC’NDE, AFET RİSKLERİNİN AZALTILMASI ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA TC AFAD YETKİLİLERİ İLE ÇALIŞMA TOPLANTISI YAPILDI

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seventeen − eight =