T.C. GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI KKTC KOORDİNATÖRÜ MİTHAT TEKÇAM’A ZİYARET

T.C. GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI KKTC KOORDİNATÖRÜ MİTHAT TEKÇAM’A ZİYARET
KKTC Kickboks ve Muaythai Federasyonu Yöneticileri ve Milli Sporcuları T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı KKTC Koordinatörü Mithat Tekçam’a nezaket ziyaretinde bulundular.
Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen ziyarette, Federasyon Başkanı Niyazi Demirel yaptığı konuşmada, 12-15 Mayıs 2022 tarihleri arasında, Türkiye’nin İstanbul şehrinde düzenlenen ve 52 ülkeden 3000’nin üzerinde sporcunun katıldığı 7.Uluslararası Kickboks Dünya Kupasında, KKTC Kickboks Milli Takımının kendi bayrağı ile yarıştığını ve Şampiyonada 1 Gümüş, 2 Bronz madalya elde eden Milli Takım sporcularının ülkemizi gururlandırdığını söyledi. Ayrıca başarılarından dolayı T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı KKTC Koordinatörü Mithat Tekçam’ın kendilerini telefon ile arayarak kutladığını ve bunun kendilerini çok mutlu ettiğini, bu kapsamda bu nezaket ziyaretini gerçekleştirdiklerini belirtti.
Böylesi başarıların ülke sporuna yön verenler tarafından takdir edilmesini ve maddi ve manevi destek beklediklerini de söyleyen Demirel, Mithat Tekçam’a şahsı ve Federasyonu adına ilgi ve alakaları için teşekkür etti.
T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı KKTC Koordinatörü Mithat Tekçam, ziyarette yaptığı konuşmada, Federasyonu ve Milli Takım sporcularını başarılarından dolayı yeniden kutlayarak, başarılarının devamını diledi.

Paylaş

Önceki Haber

DAÜ SPOR İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ 2022 YILI FAALİYET SONUÇLARINI KUTLAMA GECESİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Sonraki Haber

GLOBAL WELLNESS DAY 2022 TÜRKİYE’DEN ÇIKAN GLOBAL WELLNESS DAY, DÜNYANIN HER YERİNDE 500 MİLYON KİŞİ TARAFINDAN KUTLANDI.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × 2 =