DAÜ SPOR İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ 2022 YILI FAALİYET SONUÇLARINI KUTLAMA GECESİ GERÇEKLEŞTİRDİ

13 Haziran 2022

DAÜ SPOR İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ 2022 YILI FAALİYET SONUÇLARINI KUTLAMA GECESİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Spor İşleri Müdürlüğü 2022 yılı faaliyet sonuçlarını kutlamak üzere gece organize etti. 9 Haziran 2022 tarihinde saat 19:00’da DAÜ Rektörlük Havuz Başı’nda gerçekleştirilen söz konusu etkinlikte yıl içerisinde toplam 21 erkek ve 17 kadın kategorisinde 13 Erkek takım birinciliği ve 10 Kadın Takım birinciliği alan Spor İşleri Müdürlüğü personeli ve antrenörlerine başarılarından dolayı teşekkür plaketi takdim edildi.

Geceye DAÜ Vakıf Yöneticiler Kurulu Başkanı Dr. Erdal Özcenk, DAÜ Rektörü Prof. Dr. Aykut Hocanın, Sosyal ve Kültürel İşlerden Sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Deniz İşçioğlu, VYK Üyesi Ersun Kutup ile Spor İşleri Müdürlüğü personeli ve sporcuları katıldı.

Gecede konuşan DAÜ Spor İşleri Müdürü Cemal Konnolu, başarılarından dolayı tüm antrenörleri ve sporcuları tebrik ettiğini belirterek Rektörlüğün desteğini her zaman hissettiklerini vurguladı. Prof. Dr. İşçioğlu gerçekleştirdiği konuşmasında geceye katılan tüm sporcuları ve antrenörlerini gönülden tebrik ederek, başarıların devam etmesini temenni etti.

Ardından konuşan DAÜ Rektörü Prof. Dr. Hocanın, DAÜ Spor İşleri Müdürlüğü’nün bu yıl önemli başarılara imza attığını belirterek DAÜ ailesini gururlandırdıklarını vurguladı. Prof. Dr. Hocanın başarıların kazanılmasında emeği geçen tüm ekibi tebrik etti. DAÜ VYK Başkanı Dr. Özcenk ise tüm sporcuları ve antrenörlerini tebrik ettiğini belirterek emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

Söz konusu törende Osman Konnolu ve Beha Karabulutoğlu – Futsal Kadın / Erkek ile Futbol Kadın / Erkek, Aydın Kayol – Tenis Kadın / Erkek, Cüneyt Doğan ve Iraz Yücesoylu Paşa – Okçuluk Kadın / Erkek, Makbule Nurtunç ve Ayşe Mullacuma – Plaj Hentbolu Kadın / Erkek ile Hentbol Kadın / Erkek, Özen D. Baturay, Gamze Özyıldız ve Hasan Maydon – Atletizm Erkek, Talat Şentürk ve Berkay Ramiz – Yüzme Kadın / Erkek, Ecevit S. Cankat ve Kemal Derebey – Plaj Voleybolu Kadın / Erkek ile Voleybol Kadın / Erkek, Enver Tatlıcıoğlu ve Serkan Ceylan – Basketbol Kadın / Erkek ile 3×3 Basketbol Kadın / Erkek, Mehmet Çimeli ve Beha Evren Karabulutoğlu – Güreş, Serpil Kayalp ve Kemal Derebey – Küçük, Yıldız, Genç ve Büyük Kadınlar Voleybol, Hasan Küdenler – Küçük, Yıldız, Genç Erkek Voleybol, Ayşe Mullacuma ve Gamze Özyıldız – Bisiklet, Hasan Maydon – Bilardo ile Bowling Kadın / Erkek, Talat Şentürk – Satranç Kadın / Erkek ile Darts Erkek ve Masa Tenisi Kadın / Erkek branşlarındaki başarılarından dolayı plaket takdim edildi.

Ayrıca branşlarda destek veren Spor İşleri Müdürlüğü personeli Lüber Cankat, Sıdıka Nurtunç,
Suzan İçen, Mehmet Topçu, Bahadır Ayhan’a da teşekkür plaketi takdim edildi.

Bu yıl ilk kez seçilen En İyi Kadın Sporcu ve En iyi Erkek Sporcu’ya düzenlenen gecede ödülleri verildi. Erkeklerde Milad Khalilzadeh Dehkharghani (Voleybol, Plaj Voleybolu, Atletizm, Bowling) ödüle layık görülürken kadınlarda Zeynep Tan (Basketbol, 3×3 Basketbol, Bisiklet, Hentbol, Plaj Hentbolu ) ödüllerini aldı. Öte yandan bu yıl ilk kez verilen En Fanatik Taraftar ödüllerinde kadınlarda Şerife Çakar, erkeklerde ise Gürkan Gazioğlu ödüle layık görüldü.

Gecede ayrıca Spor İşleri Müdürlüğü tarafından Yılın Trio’su ödülüne DAÜ Rektörü Prof. Dr. Aykut Hocanın, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Deniz İşçioğlu ve Spor İşleri Müdürü Cemal Konnolu layık görüldü. Gecede ödüller Dr. Özcenk, Prof. Hocanın, Prof. Dr. İşçioğlu ve Konnolu tarafından takdim edildi.

Paylaş

Önceki Haber

CB doğal gaz açıklaması

Sonraki Haber

T.C. GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI KKTC KOORDİNATÖRÜ MİTHAT TEKÇAM’A ZİYARET

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 + one =