KKTC’nin Kalite Marka Efsane Yarışması 2024 Başvuruları devam ediyor.

37. MISS KUZEY KIBRIS 2024 GÜZELLİK YARIŞMASI ve
26.BAY KUZEY KIBRIS 2024
KKTC’nin Kalite Marka Efsane Yarışması 2024 Başvuruları devam ediyor.

37.MISS KUZEY KIBRIS GÜZELLİK YARIŞMASI 2024 ve 26. BAY KUZEY KIBRIS 2024 YARIŞMALARI 40 YILIN YARIŞMASI OLARAK GERÇEKLEŞİYOR…

Güzellikleri Yaşa ve Yaşat ilkesi ile 1984 Yılı ile başlayan ve ’40 Yılın Yarışması’ olarak adlanan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin ilk ve tek tescilli güzellik yarışması Miss Kuzey Kıbrıs Güzellik Yarışması ve 1995 yılından günümüze, çeyrek asrında, Kuzey Kıbrıs’ın ilk sosyal sorumluluk ve farkındalık yarışması olarak gerçekleşen 26. Bay Kuzey Kıbrıs 2024 yarışmaları finalleri için başvurular devam etmektedir.

Günkut Ajans Organizasyonunda gerçekleşecek olan 37. Miss Kuzey Kıbrıs ve 26. Bay Kuzey Kıbrıs Yarışmaları bu yıl, “Anlamlı ve Amaçlı Amaçlı Güzellik” misyonu ile The Arkın İskele Otel’de 16 Ağustos 2024 tarihinde gerçekleşecek. Taç giyme gala gecesinin giriş davetiyelerinin tüm geliri Kanser Hastalarına Yardım Derneği’ne kalacak.

“Bir KKTC Geleneği Yarışma’ya” Ülke turizmine sonsuz katkıları ile her daim KKTC Sevdalısı Sn. Erbil Arkın’ın Arkın Group Otellerinin son gözdesi olarak ülke turizmine kazandırdığı The Arkın İskele Hotel konaklama sponsoru olarak finali yaşatacak.

Miss Kuzey Kıbrıs 2024 Kraliçelerine ve Bay Kuzey Kıbrıs 2024 Baylarına “anlamlı ve amaçlı güzellik misyonuyla” özünde yüksek öğrenim ve eğitim olan kazanımlar doğrultusunda Girne Amerikan Üniversitesi’nden 100% eğitim bursu beklemektedir. “Amaçlı güzellikler, anlamlı desteklerle yücelir” misyonundan yola çıkarak, en büyük teşekkürlerimiz bizlere son yıllarda eğitim bursu katkıları ile yanımızda olan anavatan Türkiye ve Kuzey Kıbrıs’ın Global Üniversitesi “Girne Amerikan Üniversitesi”nden 100% eğitim bursu beklemektedir.
16 Ağustos 2024 tarihinde gerçekleşecek olan taç giyme ve gala gecesi Bayrak Radyo Televizyon Kurumu’nun iletişim sponsorluğunda BRT HD kanalından canlı yayınla dünyaya aktarılacak muhteşem organizasyonla gerçekleşecektir.

37. Miss Kuzey Kıbrıs 2024 ve 26. Bay Kuzey Kıbrıs 2024 “kalite asla tesadüf değildir” ilkesi ile Günkut Ajansın yıllardır güzellikler adına yanında olan Kanser Hastalarına Yardım Derneği,The Arkın İskele Hotel, Girne Amerikan Üniversitesi, Bayrak Radyo Televizyon Kurumu, Temedya Reklam Ajansı, NRG Radyo Grubu, Bayramoğlu Ayakkabı yanında bütün katkı koyanlarla birlikte GÜZELLİKLERİ YAŞA VE YAŞAT teması ile finaldeyiz.

40 yılın yarışması sahnede ülkemiz modacılarından İnci Arkan, Bahar Doratlı, Midye Butik kolleksiyonları ve KIRMIZI BEYAZ Konseptine uygun özel tasarımla sahnede yer alacaklar. Akademi Sanat Derneği’nin ANKA 2 Kolleksiyonu 40 yılın yarışmasında gösterilecek. White Queen Hair Salon güzelleri saçlarda finale hazırlayacak. Bay Kuzey Kıbrıs 2024 finalistleri Halil Tölük Shoes ile finalde yer alacak.

Memduh Erdal Brands’ın en özel ve dünyaca ünlü markaları makyajda yer alacak.

Başvurular devam ediyor…Son Başvuru ve Ön Eleme 26 Temmuz 2024

2000-2006 doğumlu ve KKTC Kimlik Kartı sahibi Kızların başvuruları
26 Temmuz 2024 Cuma sabah 11.00 de The Arkın Colony Hotel’de (Girne) gerçekleşecek ön eleme ile Miss Kuzey Kıbrıs Güzellk Yarışması 2024 Finalistleri belirlenecek..
Kendine güvenen,sportif,zeki, tutkulu,çağdaş,ülkemizi Miss Kuzey Kıbrıs olarak Temsil edecek 18- 24 yaş Kızların başvuruları için geriye sayım başladı..
Çeyrek asırlık Bay Kuzey Kıbrıs 2024 için ; 2000-2006 doğumlu KKTC Kimlik Kartı sahibi, 1.80 mt. boy, en az Lise Mezunu Bay adaylar başvurabilir.. Ülkemizi Dünya yarışmalarında temsil edecek Bay Kuzey Kıbrıs Yarışması finalistleri The Arkın Colony Hotel’de (Girne) 26 Temmuz 2024 Cuma saat 15.00’da gerçekleşecek Ön Eleme ile belirlenecek.

37. Miss Kuzey Kıbrıs 2024 ve 26. Bay Kuzey Kıbrıs 2024 Zeki, çevik, sportif, özgüvenli, çağdaş adaylar başvurularını www.gunkutajans.com adresinden gerçekleştriebilir.

Dünya Güzellik Yarışması formatında olduğu gibi bu yıl yine, SAHNEDE MAYOLU GEÇİŞ YOK…
Dünya Güzellik Yarışması “Miss World” un 2014 yılında başlattığı ve farkındalıklar adına birçok ülke finalinde uygulanan kural doğrultusunda, ülke finalimizde Miss Kuzey Kıbrıs Kraliçe adaylarının sahnede mayolu geçiş koreografisi yapılmamaktadır. Güzellik yarışmalarında esas olan adayın eğitimi ve kültürü yanında asil, çağdaş, güncel, sportif, zeki ve zarif bir duruşla, ülkesini dünya platformlarında temsil etme başarısıdır.

40 Yılın Yarışması olarak adlanan 37.MISS KUZEY KIBRIS ve Çeyrek Asırlık Yarışma Kalite Marka Efsane BAY KUZEY KIBRIS 2024 , KKTC’nin tanınma ve tanıtma seferberliğinde kalitesi ve farkındalığı tescilli uluslararası yarışmalarda Miss Kuzey Kıbrıs ve Bay Kuzey Kıbrıs dereceleri ülkemizi son 40 Yılda olduğu gibi North Cyprus olarak temsil edeceklerdir.

20 Temmuz Barış Harekatımızın 50.Yılında KKTC Güzellik Yarışmaları Ulusal ve Uluslararası Delegesi Bülent Günkut ” Ömrüm ülkemi sevmekle devam edecek…Her şey yaşanan ve yaşatılan güzellikleri dünyaya aktarmak, haklı özgürlük ve varoluş davamızı güzellikler arenasında da dünyaya duyurmak..Bir kez daha yineliyorum ki Güzellikleri Yaşa ve Yaşat KKTC…”

40 yıldır Günkut ekolü ile yol arkadaşı olan siz değerli KKTC Basın ve Medyası dostlarıma hep yanımızda olduğunuz için teşekkürlerimle.

Bülent Günkut
Miss Kuzey Kıbrıs / Bay Kuzey Kıbrıs
KURUCU BAŞKANI
Since 1980……………

Paylaş

Önceki Haber

24. ULUSLARARASI MAĞUSA KÜLTÜR-SANAT FESTİVALİ BAŞLADI, EFSANE GERİ DÖNDÜ

Sonraki Haber

Vefa DAÜ’DE ERGÜN DEMİRCİLER ANISINA TENİS TURNUVASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

10 + eleven =