![](https://mhajans.com/storage/2024/07/IMG-20240703-WA00061.jpg)
![](https://mhajans.com/storage/2024/07/IMG-20240621-WA00041.jpg)
![](https://mhajans.com/storage/2024/01/IMG_20240101_172951.png)
![](https://mhajans.com/storage/2024/01/IMG_20240101_172919.png)
Maraş Avcılık Atıcılık Birliği
olarak doğaya vermiş olduğumuz değere sahip çıktığımızı, Yaban hayata popilasyonun çoğalmasına, eko dengenin korunmasına ve bu sıcak günlerde doğadaki hayvanlarımıza sağladığımız su depoları ,otomatik suluklar doğadaki canlılar için hayatı yaşanır kılmak adına bize bu yolda yardımlarını ve desteklerini esirgemeyen Maraş Avcılık Atıcılık Birligi üyelerinin yıllık aidatları ile karşılandığından dolayı tüm üyelerimize tek tek teşekkür ederiz.
Başkan Cem Yababa,Birlik olarak yaban hayvanlarının sağlıklı üremesine ve doğanın korunmasına her zaman büyük önem verdiklerini vurguladı.
Cem Yababa,”Avcılık demek;yaban hayvanlarını,doğayı yok etmek değildir” dedi.
Saygılarımla,
Cem Yababa
Başkan