İSKELE BELEDİYESİ KÜLTÜR&SANAT GÜNLERİ TAMAMLANDI OTHELLO ÇOK SESLİ KOROSU, İSKELE’DEN SES VERDİ

İSKELE BELEDİYESİ KÜLTÜR&SANAT GÜNLERİ TAMAMLANDI
OTHELLO ÇOK SESLİ KOROSU, İSKELE’DEN SES VERDİ
GELENEKSEL KIBRIS ŞARKILARI KONSERİ ÇOK BEĞENİLDİ
İskele Belediyesi’nin bu yıl 4-29 Mart tarihleri arasında düzenlediği 13. Kültr&Sanat Günleri, tamamlandı. 4 Mart’ta İskele Belediye Korosu’nun verdiği konserle başlayan Kültür&Sanat Günleri dün akşam (29 Mart) da Kıbrıs Sanat Derneği Othello Çok Sesli Korosu’nun verdiği Geleneksel Kıbrıs şarkıları konseri ile son buldu. İskele AKM’yi dolduranlara müzik ziyafeti sunan koronun konseri ayakta alkışlandı. CTP Milletvekili Şifa Çolakoğlu’nun da koro da yer aldığı konseri izleyenler arasında Cumhuriyet Meclisi Eski Başkanı, CTP Milletvekili Teberrüken Uluçay, İskele Belediyesi Asbaşkanı Halil Dericioğlu, Meclis Üyeleri Kubilay Aşık ve Zekiye Gece’nin yanı sıra müzik severler vardı.
İskele Belediyesi Kültür&Sanat ve Dış ilişkiler Danışmanı Özlem Kadirağa, İskele Belediyesi Kültür&Sanat Günlerinin kapanışında sahne alan Othello Çok Sesli Korosu’na ve Koro Şefleri Erkan Dağlı ile Rana Erozan Uluçay’a teşekkür etti.

İskele Belediyesi 13. Kültür&Sanat Günleri, bir kez daha renkleri ve kültürleri, 7’den 70’e herkesi İskele’de buluşturmayı başardı. 4 Mart’ta başlayan ve 29 Mart’a kadar devam eden etkinlikler de yetişkinlikler kadar çocuklar da eğlendi.

Paylaş

Önceki Haber

HASİPOĞLU: “KIBRISLI RUM VEKİLLER BİZİ AZINLIK OLARAK GÖRÜYOR”

Sonraki Haber

TÖRE, TİKA TARAFINDAN DÜZENLENEN İFTAR PROGRAMINA KATILDI

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 × 1 =