Miracle Spor TV Basın Buluşması gerçekleşti.

TÖREHAN: ÖDEVİMİZİ İYİ YAPIP ÖNÜMÜZDEKİ YILA ÇOK DAHA İYİ BİR ŞEKİLDE HAZIRLANACAĞIZ
Miracle Spor TV Basın Buluşması gerçekleşti.


Lefkoşa Eziç Restoran’da gerçekleşen toplantıda, KKTC Spor Medyası’nın önde gelen yazarları ve spor şefleri ile Miracle Spor TV yöneticileri bir araya geldi.
Toplantının başında konuşan Miracle Spor TV Genel Yayın Yönetmeni Harun Muslu, KKTC spor medyasının duayen isimleriyle bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve spor yayıncılığının tüm tarafların katılımı ile daha başarılı bir şekilde icra edilebileceğini söyledi.
Miracle Spor Tv’nin futbol ile başlayan yatırımlarının diğer branşlar ile süreceğini dile getiren Muslu, spor yazarları ile daha sık bir araya gelerek görüş alışverişini sürdüreceklerini kaydetti.
Muslu, her türlü görüş, öneri ve eleştiriye açık olduklarını belirterek, “bu iş olacaksa sizlerle karşılıklı konuşarak olacak” dedi.
Miracle Spor TV Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Törehan da, çok hızlı gelişen bir süreç sonrasında Süper Lig maçlarının naklen yayınına başladıklarını anımsatarak, aldıkları ilk izlenimlerin ve geri dönüşlerin oldukça olumlu olduğunu söyledi.
İlk yılı bir hazırlık dönemi şeklinde tamamlayacaklarını ifade eden Törehan, ikinci yıla daha planlı ve programlı olarak başlayacaklarını kaydetti.
“ayakları yere basan bir şekilde devam etmek istiyoruz” diyen Törehan, gerçekleştirdikleri toplantıdan alacakları eleştiri, görüş ve önerileri dikkate alacaklarının altını çizdi.
Hakan Törehan, “ödevimizi iyi yapıp önümüzdeki yıla çok daha iyi bir şekilde hazırlanacağız” dedi.

Paylaş

Önceki Haber

HASİPOĞLU AKPA’DA KIBRIS TÜRK GENÇLIĞI’NE YÖNELİK SPOR AMBARGOSUNU GÜNDEME GETİRDİ

Sonraki Haber

HASİPOĞLU: “KIBRISLI RUM VEKİLLER BİZİ AZINLIK OLARAK GÖRÜYOR”

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 × five =