“SALAMİS SEA PALACE PROJESİ, LÜKS VE MODERN YAŞAMIN KAPILARINI AÇIYOR”

“SALAMİS SEA PALACE PROJESİ, LÜKS VE MODERN YAŞAMIN KAPILARINI AÇIYOR”

ki
2008 yılında faaliyete geçen ve her projesinde yenilikçi, teknolojik ve modern bir mimariyi kullanmayı hedefleyen TREMEŞELİ Holding, edindiği 16 yıllık tecrübeyi “Salamis Sea Palace” projesine aktarıyor. Yeniboğaziçi Bölgesinde konumlanan, lüks villa konsepti ile hazırlanan “Salamis Sea Palace” Projesi KKTC’de 129 konut tipi daire ve 8 villa ile hayata geçiyor. TREMEŞELİ Holding, 10 milyon sterlinlik yatırım bedeline sahip “Salamis Sea Palace”ı ünlü sunucu Burcu Esmersoy ve şarkıcı Derya Uluğ’un muhteşem sahne performansıyla tanıttı. Özel dansçıların sergilediği görsel şov, projenin büyüleyici atmosferini misafirlere yaşattı. Geceye dünyanın birçok yerinden sayısız misafir katıldı. Davetliler arasında Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cem Zorlu da vardı.
“MUSTAFA EMİRKAN:16 YILLIK TECRÜBEMİZ, SALAMİS SEA PALACE’A YANSIDI“
16 yıllık deneyimini projelere aktardığını belirten TREMEŞELİ Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Emirkan “129 adet konut, 8 farklı villadan oluşan “Salamis Sea Palace” projemizde her bütçeye ve tercihe uygun seçeneklerimiz mevcut. 4 blok ve 8 bungalow’dan oluşan projemizde Studio, Penthouse, Loft ve 2+1 daire tipleriyle konforlu yaşamın kapılarını aralıyor. Yeşil alan, cafe&restoran, spor salonu, ticari alanlar, havuz, spor alanları, yürüme parkuru, spa, hobi odası, otopark ve 7/24 güvenlik sisteminin yer aldığı Salamis Sea Palace, bir yaşam alanı olarak düşünüldü. Her blokta kapalı otopark alanı, daireler içinde depolama alanı buluyor. Bu proje aynı zamanda ülke ekonomisine katkı sağlarken, istihdamı da beraberinde getirecek.”

“YENİBOĞAZİÇİ BÖLGESİ DEĞERİNİ HER GÜN ARTTIRIYOR”
TREMEŞELİ Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Emirkan, “Projelerimizde lokasyonlara dikkat ediyoruz. Yeniboğaziçi bölgesinin stratejik konumu, yatırımcılara sunduğu elverişli imkânları, doğal güzellikleri ve değerini her geçen gün artıran gayrimenkul seçenekleri ile Kuzey Kıbrıs; ev sahibi olmak için tercih edebileceğiniz en güzel lokasyonlardan biri. Rosedale ve Suntree yapımı devam eden projelerimiz. Rosedale projemizin 2.etabı olan Rosedale Extented projemizinde satışına başlamış bulunmaktayız. Butterfly projemiz ise Dominik’te başlayacak. ” açıklamasını yaptı.

“ÇEVREYE DUYARLI BİR PROJE”
“Salamis Sea Palace, projesi hakkında bilgi veren Mustafa Emirkan, “Projemiz aynı zamanda çevreye duyarlı tasarımı ile dikkat çekiyor. Yeşil alanların ve doğal peyzajın korunması, enerji verimliliği ve sürdürülebilir malzemelerin kullanımı, TREMEŞELİ Holding’in çevresel sürdürülebilirlik konusundaki taahhüdümüzü yansıtıyor. Bu da projeye olan odağı artırıyor ve çevreye duyarlı bireylerin tercihlerini etkiliyor.” Dedi.

Editöre Not: TREMEŞELİ Holding 2008 yılında Mustafa Emirkan tarafından kuruldu. İngiltere’de belediye evlerinin inşaatıyla sektöre adımını attı. 2012 yılında yurtdışında Çin ve Koreli şirketlerle konsorsiyum olarak ihalelere başlandı. Uganda’da yol, su ve boru hattı çalışmaları gibi projelerde işbirliğinde bulunuldu. 2012 yılında TRAK TRADE kuruldu. 2016 yılında Türk şirketlerle işbirliği yaparak yaparak Kazakistan ve Özbekistan gibi ülkelerdede ihale alımlarına başlandı. 2017 yılında Uganda’da HAUL GLOBAL kuruldu. Uganda’nn kaliteli kahvesi olan Uganda kahvesi ticaretine başlandı. 2019 yılında Türkiyede AS GLOBAL ortaklığı başladı. 2020 yılında Dominik’te pro üretimine başlandı. 2022 yılında KKTC’de TREMESELI CONSTRUCTION kuruldu ve ilk proje olan Rosedale villaları hayata geçti. 2022 yılında Viyana’da konteynerlerde sebze ve meyve üretimi yapılan VERTICAL FIELD projesi başladı. 2023 yılında PALMERS ortaklığı başladı.

Paylaş

Önceki Haber

DERYA ULUĞ KIBRIS’TA EVLENİYOR

Sonraki Haber

İSKELE BELEDİYESİ 13. KÜLTÜR&SANAT GÜNLERİ BAŞLADI

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three × 5 =