PERA LARNAKA GENÇLER BİRLİĞİ KAMPI TAMAMLADI

PERA LARNAKA GENÇLER BİRLİĞİ KAMPI TAMAMLADI
Aksa 1.ligde ilk devreyi üçüncü sırada tamamlayan Pera Larnaka Gençler Birliği’nde 2.hazırlık dönemi kamp çalışmaları tamamlandı. Pera Larnaka Gençler Birliği’nde 9-13 Ocak tarihleri arasında Acapulco Resort Convention Spa Hotel’de gerçekleştirilen kamp çalışmaları oldukça güzel ortamda verimli bir şekilde geçerken, 2.hazırlık dönemi 2.etap çalışmaları da tamamlanmış oldu. Pera Larnaka Gençler Birliği kafilesinde başkan Metin Menteş’in kafile başkanlığında, sporcu sorumluları Erhan Dağgül, Kemal Boyacı, Mehmet Balcı, yöneticiler Mertsan Çakırlı, Hüseyin Kırsaç, teknik direktör Ahmet Ogan, yardımcı antrenör Reşat Oğuz, kaleci antrenörü Mustafa Özkaraman, malzemeci Ersem Yağtuğ ve 23 futbolcu yer aldı.
Beş günlük kamp programı çerçevesinde sabah ve öğleden sonra olmak üzere günde çift antrenman yapan Pera Larnaka Gençler Birliği, Esentepe ve Girne Halk Evi ile de 2 hazırlık maçı yaptı. Antrenmanların dışında yönetici, teknik kadro ve futbolcuların çok iyi diyalog kurmaları, birliktelik ve arkadaşlık bağlarını geliştirmeleri moral motivasyon açısından da önemli olurken, kampa ön plana çıkan unsurlardı.
Kamp Ziyaret Edildi
Acapulco Resort Convention Spa Hotel’de ikinci devreye yönelik hazırlıklar yoğun bir şekilde devam eden kamp programı yapılan çalışmalarla tamamlayan Pera Larnaka Gençler Birliği, Larnaka Gençler Birliği Spor Kulübü yöneticilerinden Cem Kanat, Mustafa Kabasakal sık sık kamp ziyaret ederek, yapılan hazırlık maçlarını yerinde izlerken kamp boyunca sürekli kafileyle birlikte olunarak, çalışmalar hakkında da bilgiler alındı.
Güç Depoladık
4 Ocak’tan beri çok yoğun bir şekilde ikinci hazırlık dönemi çalışmaları sürdüren İskele’nin kırmızı siyahlı ekibi Pera Larnaka Gençler Birliği kamp boyunca çabukluk, kuvvet, koordinasyon, dayanıklılık ve taktiksel olarak yapılan antrenmanlar yanı sıra yapılan iki hazırlık maçı da dahil futbolcuların istekli, arzulu, gayretli ve disiplinli bir şeklide çalışmalarından son derece memnun olduğunu belirten teknik direktör Ahmet Ogan, Acapulco Resort Convention Spa Hotel’de çok iyi ortamda gerçekleştirmiş olduğumuz kampta güç depolayarak tamanlandığının altını çizdi.
Hedefimizden Şaşmadık
Aksa 1.ligide ilk devreyi üçüncü sırada tamamlayan İskele temsilcisi Pera Larnaka Gençler Birliği’nde sezon başından koymuş oldukları hedef doğrultusunda ligde mücadele ettiklerini ifade eden teknik direktör Ahmet Ogan, ilk devrenin sonunda hedeflerinden şaşmadıklarını belirtti. Takımı ihtiyacı olan transferlerin yapılmasıyla birlikte kadrolarını genişlettiklerini belirten teknik direktör Ahmet Ogan, yapılan transferlerin mevcut kadroya önemli katkılar sağlayacağına inancının tam olduğunu belirtti. Kamp boyunca takım içi uyum kısa sürede aşıldığına dikkat çeken teknik direktör Ahmet Ogan, ikinci devre her zaman çok zor geçtiğini, her maçın final havasında geçeceğine vurgu yaptı. Koymuş oldukları hedefe ulaşmak adına sorumlulukla maçlara çıkacaklarını, ikinci devrede hedefe ulaşabilmek için işi baştan sıkı tutarak çalışmalara yoğun bir şekilde devam edeceklerini, sorumluluklarının bilinci içerisinde olduklarını söyleyen teknik direktör Amet Ogan, Acapulco Resort Convention Spa Hotel’de gerçekleştirilen kampa destek olan, katkı sağlayan başkan Metin Menteş ve yönetime, emeği geçen katkı koyan herkese şahsım ve takımım adına çok teşekkür ederim dedi.
Çalışmalar Devam Ediyor
Ligin ikinci devresine yönelik yapılan hazırlıklara ara vermeden devam eden Pera Larnaka Gençler Birliği’de, 16 Ocak Pazartesi (yarın) antrenmanlara başlayarak hafta boyunca çalışmalarını sürdürecek. 2.Hazırlık dönemi son etap çalışması 19 Ocak Perşembe akşamı yapılacak son antrenmanla çalışmalarını tamamlayacak olan Pera Larnaka Gençler Birliği, 21 Ocak Cumartesi günü Northernland Kıbrıs Kupası ilk tur karşılaşmasında deplasmanda Çetinkaya ile oynayacak. 2.müsabaka dönemi olan 23 Ocak Pazartesi’nden itibaren ikinci devre ilk maçı olan Yeniboğaziçi karşılaşması hazırlıklarına başlayacak.

Paylaş

Önceki Haber

DAÜ BANKACILIK VE FİNANS BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİNİN ONUR GÜNÜ

Sonraki Haber

SAVAŞAN: KÜÇÜK’ün İLKELERİ MÜCADELEMİZE IŞIK TUTUYOR

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 × 2 =