BAŞKAN İSMAİL ARTER GAZİMAĞUSA ÖZEL EĞİTİM VE İŞ EĞİTİM OKULU’NU ZİYARET ETTİ

BAŞKAN İSMAİL ARTER GAZİMAĞUSA ÖZEL EĞİTİM VE İŞ EĞİTİM OKULU’NU ZİYARET ETTİ

3 Aralık Dünya Engelliler Günü öncesinde Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter, kentte özel eğitim veren kurumlara ziyaretlerini sürdürdü. Başkan İsmail Arter, İrfan Nadir 18 Yaş Üstü Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ziyaretinin ardından Gazimağusa Özel Eğitim ve İş Eğitim Okulu’na bir ziyarette bulundu.

Başkan İsmail Arter özel eğitim gereksinimi duyan bireylerin sadece bir gün hatırlanmaması gerektiğine vurgu yaparak, topluma entegre şekilde yaşamlarını sürdürmelerinin bir devlet politikası haline getirilmesi gerektiğini ve bu yönde geliştirilen projelerin artırılması gerektiğini ifade etti.

Gazimağusa Belediyesi’nin kentte faaliyet gösteren özel eğitim kurumlarının her daim destekçisi olduğunu belirten Başkan İsmail Arter, ziyareti esnasında özel eğitim öğrencileri ile sohbet etti.
Başkan İsmail Arter ile görüş alışverişinde bulunarak faaliyetleri hakkında Başkan Arter’i bilgilendiren Özel Eğitim ve İş Eğitim Okulu sorumlusu Emirali Evcimen Gazimağusa Belediyesi’ne ve Başkan İsmail Arter’e okula verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

Paylaş

Önceki Haber

DAÜ DR. FAZIL KÜÇÜK TIP FAKÜLTESİ’NDEN 17 KASIM DÜNYA PREMATÜRE GÜNÜ YAZISI

Sonraki Haber

Gazimağusa UBP Belediye Başkanı Adayı Dr Erdal Özcenk Gaziler Cemiyetini Ziyaret Etti.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × four =