Tüyap ve Müstakil Fuarcılık tarafından düzenlenen MÜSİAD EXPO 2022 Fuarı açıldı KTSO başkanı Kamacıoğlu ve sanayiciler fuarda

02.11.2022

Tüyap ve Müstakil Fuarcılık tarafından düzenlenen MÜSİAD EXPO 2022 Fuarı açıldı
KTSO başkanı Kamacıoğlu ve sanayiciler fuarda

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (MÜSİAD) düzenlediği MÜSİAD EXPO 2022 Fuarı bugün saat 10.00’da kapılarını ziyaretçilerine açtı. Kıbrıs Türk Sanayi Odası (KTSO) Başkan Ali Kamacıoğlu, As Başkan Mustafa Ersözlü fuarın açılışında yer aldı.
Fuar 2-5 Kasım 2022 tarihleri arasında Tüyap İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Odamız çatısı altında 3 üyemiz stant açtı. Oda çatısı altında fuarda; Erir Sineklik Ltd., Niyel Technologies Ltd. ve Cyprus Cyprob Robotics and Technology Ltd. yer alıyor. Ayrıca, MÜSİAD KKTC’nin organizasyonuyla ülkemizden birçok sanayici bireysel olarak fuarda yer aldı. KTSO standında Kuzey Kıbrıs sanayisi ve üretimi hakkında ziyaretçiler Dış İlişkiler Sorumlusu Gizem Alışkan ve Melis Özkara Pearce bilgi verecek.
İlk gün KTSO standını, Başbakan Yardımcısı Turizm Kültür Gençlik ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, Ekonomi ve Enerji Bakanı Olgun Amcaoğlu, Başkonsolosu Seniha Birand Çınar ve beraberlerindeki heyet ziyaret etti.
Oda Başkanı Ali Kamacıoğlu ve Oda heyeti İstanbul’da bulundukları süre içerisinde çeşitli temaslarda da bulunacak.

Paylaş

Önceki Haber

*02 KASIM 2022 KKTC-TC GAZETELERİNİ OKUMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ*

Sonraki Haber

DAÜ sanat günleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seventeen − 6 =