Doğu Akdeniz Üniversitesi 2022-2023 Güz Dönemi “25. Oryantasyon Günleri” 12 Eylül – 11 Ekim 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

   Doğu Akdeniz Üniversitesi 2022-2023 Güz Dönemi “25. Oryantasyon Günleri” 12 Eylül – 11 Ekim 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

   Kuzey Kıbrıs Turkcell işbirliğinde yapılacak olan oryantasyon günleri, bugün Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde yer alan basın toplantısıyla duyuruldu.

   Doğu Akdeniz Üniversitesi 25. Oryantasyon Günleri yapılan basın toplantısıyla açıklandı.

   Kuzey Kıbrıs Turkcell işbirliğinde gerçekleşecek olan Doğu Akdeniz Üniversitesi 2022-2023 Güz Dönemi oryantasyon günleri 12 Eylül-11 Ekim tarihlerinde yapılacak.

   Konuyla ilgili düzenlenen basın toplantısında konuşan  Doğu Akdeniz Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Deniz İşçioğlu organizasyon günlerinin Kuzey Kıbrıs Turkcell işbirliğinde organize edildiğini belirterek, Kuzey Kıbrıs Turkcel Genel Müdür Yardımcısı Ali Gürler’e teşekkür etti.

   ” Organizasyon günlerinin aramıza yeni katılan öğrencilerin üniversiteye ve kente uyum sağlamasını destekliyor” ifadelerini kullanan İşçioğlu, yeni öğrencilere “hosgeldiniz”diyerek başarılı bir akademik yıl diledi.

   Kuzey Kıbrıs Turkcel Genel Müdür Yardımcısı Ali Gürler, Doğu Akdeniz Üniversitesi’nin ülkenin en eski ve köklü üniversitesi olduğunu, işbirliği yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, her zaman işbirliğine hazır olduklarını kaydetti.

    Öğretnicelerin ve vatandaşların kaliteli iletişim kullanabilmeleri için Gürel, ülkeye dünyanın en yüksek teknolojilerini getirdiklerini vurguladı. 

Paylaş

Önceki Haber

9 Eylül 2022 gazeteleri

Sonraki Haber

Mormenekse alt yapı ödül gecesi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five × one =