İSKELE, BAYRAM TADINDA 3 GÜN GEÇİRDİ

İSKELE, BAYRAM TADINDA 3 GÜN GEÇİRDİ
İSKELE BELEDİYESİ YAZ ŞENLİKLERİ, HALK PLAJI’NDA GERÇEKLEŞTİ
3 GÜN SÜREN ŞENLİKLERDE YERLİ SANATÇILARIN KONSERİ İLGİ GÖRDÜ
Yeşili ve mavisiyle, kumu ve güneşiyle, yerli, yabancı çok sayıda insanı ağırlayan İskele Belediyesi Halk Plajı, üç gece, dört konsere ev sahipliği yaptı. İskele Belediyesi Yaz Şenlikleri 15-16-17 Temmuz tarihlerinde gerçekleşen şenliklerde sahne alan hepsi yerli sanatçılarımız, deyim yerindeyse kulakların pasını sildi, İskele halkına ve misafirlerine bayram tadında üç gün geçirtti.

YAZ ŞENLİKLERİ AHMET EVAN KONSERİ İLE BAŞLADI
Iskele Belediyesi, salgınının bir nebze olsun kontrol altına alınmasıyla birlikte o çok özlenen eski günlere yavaş yavaş dönmeye başlıyor. İskele Belediyesi Festivalini bu yıl şenlik havasında, İskele Belediyesi Halk Plajı’na taşıdı. 15-16-17 Temmuz tarihleri arasında 3 gün sürecen Yaz Şenlikleri 15 Temmuz Cuma günü Ahmet Evan konseri ile başladı. Şarkıcı, seslendirdiği birbirinden güzel parçalarla kendisini dinlemeye gelenlere keyifli bir gece yaşattı.

ŞENLİKLERİN İKİNCİ GÜNÜNDE İKİ KONSER YER ALDI
COV-R BAND VE RETRO ŞARKICILARININ KONSERİ BEĞENİYLE İZLENDİ
Pandemiden dolayı 3 yıldır yapamadığı festivalini, bu yıl yaz şenliği adı altında, İskele Belediyesi Halk Plajı’na taşıyan İskele Belediyesi Yaz Şenlikleri, ikinci gün olan 16 Temmuz Cumartesi, iki ayrı konseri, halkla buluşturdu. Sahneye ilk olarak Cov-r Band çıktı, ardından da Retro Çalgıcıları.

FİNAL KONSERİNİ GRUP FREKANS VERDİ
15 Temmuz’da başlayan ve 17 Temmuz’da son bulan Yaz Şenliklerinin final konserini ise Grup Frekans verdi. İskele Belediyesi Halk Plajı’nda gerçekleşen ve 3 gün süren şenlikler boyunca gerçekleşecek konserler ücretsiz izlenebildi. Yaz şenlikleri boyunca, Lunaparkın etrafına kurulan ve 18.00-01.00 saatleri arasında açık olan Bayram Panayı da ziyaret edildi.

Paylaş

Önceki Haber

CB 20 tem resepsiyonu

Sonraki Haber

DAÜ TURİZM FAKÜLTESİ İLE AFİK GRUP İŞ BİRLİĞİNDE SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

16 + one =