UBP Gazimağusa Milletvekili Sunat Atun’dan Açıklama

Bu hafta sonu yapılacak olan Ulusal Birlik Partisi XX. Olağan Kurultayı’nda divan başkanı ve üyeleri olarak görev almanız bana ve diğer dört milletvekili arkadaşıma önerilmiş bulunmaktadır. Divan başkanı olarak Bana ve divan üyeleri olarak önerilen milletvekili arkadaşlarım Sn. Menteş Gündüz (Divan Bşk. Yardımcısı), Sn. Dr. Özdemir Berova, Sn. Yasemi Öztürk ve Sn. İzlem Gürçağ Altuğra adına bizlere duyulan bu güven için herkese öncelikle teşekkürlerimizi ifade ederim.
Divan üyesi arkadaşlarımla birlikte şeffaf, düzgün, düzenli, sorunsuz, kusursuz ve herhangi bir kuşkuya meydan vermeyecek şekilde görevimizi yerine getirmek için hazırız. Genel Başkan adayı ve parti meclisi üyesi aday tüm arkadaşlarıma başarılar dilerim.
Ulusal Birlik Partisi üyeleri, bu süredeki tüm örgütsel seçim süreçlerine güçlü katılım sağlamış ve partisine sonuna kadar sahip çıkmıştır. Binlerce partilimiz bir demokrasi şöleni yaşamıştır. Final ise hafta sonu Lefkoşa Atatürk Spor Salonu’nda yapılacaktır.
Partimize olan bu büyük ilgi, partililerimizin sevgisi görevde olan ve göreve talip olan herkesin sorumluluğunu da artırmaktadır. Net olarak görülmektedir ki, geniş, yaygın ve güçlü UBP tabanı, partimizi tek başına iktidara taşımaya da hazırdır.
Ülke olarak zor günlerden geçiyoruz. UBP; bilgisi, birikimi ve deneyimli kadroları ile bu zor günlerden geçerek ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyabilecek donanıma sahip tek partidir.
Önce kurultayımızdan başarı ile çıkacağız. Devamında ise ülkemizi istikrarlı yarınlar taşımak görevimiz olacaktır. Muhtemel bir erken seçim ile de ekonomi ve kalkınma odaklı projelerimizle iktidarın tek başına sahibi olacağız. Bu heyecan bu ya anda vardır. Bir kez daha aday olan tüm arkadaşlarımıza başarılar dileriz.
Partisine sahip çıkan partililerimize şimdiden teşekkür ederim.
Kurultay sonucu şimdiden tüm partililerimize ve ülkemize hayırlı olsun.
Sunat Atun
UBP Grup Başkan vekili
Paylaş

Önceki Haber

Trafikte iş kazaları artıyor

Sonraki Haber

CB Ersin Tatar: “Ülkemizin çok değerli müzik insanı Küçük Aysel’in vefatını derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyorum. Merhumeye Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve sanat camiasına başsağlığı dilerim.”

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

19 + fourteen =