İşletme Bütçeleri ve Bütçe Yönetimi Eğitimi Düzenlendi

????????????????????????????????????

Kıbrıs Türk Sanayi Odası Yaşam Boyu Eğitim Merkezi ve Kredo Muhasebe ve Danışmanlık tarafından organize edilen İşletme Bütçeleri ve Bütçe Yönetimi Eğitimi 1 – 2 Kasım 2019 tarihlerinde Kıbrıs Türk Sanayi Odası’nda gerçekleştirildi.

İşletme Bütçeleri ve Bütçe Yönetimi Eğitimi düzenlendi Kıbrıs Türk Sanayi Odası Yaşam Boyu Eğitim Merkezi ve Kredo Muhasebe ve Danışmanlık tarafından organize edilen İşletme Bütçeleri ve Bütçe Yönetimi Eğitimi 1 – 2 Kasım 2019 tarihlerinde Kıbrıs Türk Sanayi Odası’nda gerçekleştirildi. Katılımcılara temel finansal bilgileri kazandırarak, sorumlu oldukları kuruluşları yönetirken karşılarına çıkan finansal kavramları anlamalarına katkıda bulunmak, kârlılık, şirket performansı, nakit yönetimi, bütçeleme, yatırım kararları gibi konularda daha etkin rol oynamalarını sağlamak amacı ile düzenlenen eğitime oldukça yoğun ilgi gösterdi. Şirket türleri ve hukuki yapıları, finansal tabloların yorumlanması, planlama ve bütçeleme, bütçe kontrolü, nakit akışları ve yönetimi, işletme kararları ve finansal bilgiler avantajları, faiz hesapları, faiz ve iskonto kavramları, bugünkü değer ve gelecekteki değer işletmecilikteki uygulamalar örnek vaka çalışmalarıyla anlatılmıştır. Prof. Dr. Fatih Yılmaz tarafından verilen eğitim sonunda, katılımcılara Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı sertifika verildi.

Paylaş

Önceki Haber

Yılların solisti Fadıl Başkal 70 ler adını verdiği cd nin tanıtımını İnciraltı’nda gerçekleştirdi.

Sonraki Haber

Kıbrıs Türk tarihine damgasını vuran öğretmen, sunucu, yayıncı Hüseyin Kanatlı abimizin vefatı bizleri derinden üzmüştür.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 × 3 =