Anasayfa   |   Haber Ara   |   Anketler   |   Sitene Ekle   |   RSS Kaynağı  |   Hakkımızda   |   Bize Ulaşın

Arama


Gelişmiş Arama
MELİKE ile ADİL nikah tazelediler.

MELİKE ile ADİL nikah tazelediler.

İnciraltı nda Yemekli eğlence ile

SENİHA ile TAMER YAŞAMLARINI BİRLEŞTİRDİLER

Mormenekşeli Gülşen ve Hilmi Öztemiz ailesinin güzeller güzeli kızları Seniha ile Ruhsan ve Timuçin Tulgar ailesinin yakışıklı ve karizmatik oğulları Tamer, Arkın Palm Beach Otel'de düzenlenen muhteşem bir düğün ile evlendiler.

PINAR ile UMUT ÖMÜR BOYU MUTLU

Müyesser ve Erdal Tulay ailesinin biricik güzel kızları Pınar ile Gülin ve Niyazi Vehit ailesinin yakışıklı oğulları Umut, bir ömür birbirlerine bağlı kalacaklarına söz verdiler.

FATOŞ ile MUSTAFA DÜNYA EVİNE GİRDİLER

Şeniz - Güner Özcoşar çiftinin güzel kızları Fatoş ile Dilek Turşak ve Ali Özkantürk'ün yakışıklı oğulları Mustafa'nın aşkları romantik bir düğün töreni ile Gülseren Askeri Gazinosu çim bahçesinde mutlu sonla noktalandı. Fatoş gelin dillere destan güzelliği ile yakışıklı damat Mustafa'yı büyüleyerek nikah masasında ayağını basmayı başardı, biz gördük.

SONAY ile YİĞİT'İN AŞKI FİLM GİBİ YANİ

Yılların gazetecisi İsmet Ezel ile Hasder Gazimağusa Sanat Evi sahibi Hülya Ezel'in biricik güzel kızları Sonay, gönlünü İzmirli bir delikanlıya kaptırdı.

SULTAN İLE NAHİT'İN SEVDASI MUTLU SONLA NOKTALANDI

Gazimağusa ve İskele bölgesinin tanınmış ailelerinden Gülsün ve Osman Nazif çiiftinin güzeller güzeli kızları Sultan ile Candan ve Güner Rizaner çiiftinin yakışılı oğulları Nahit muhteşem bir düğün töreni ile hayatlarını birleştirdiler.

AZİZE ile MEMDUH AŞKI MUTLU SONLA NOKTALANDI

Azize ve Memduh, masal gibi bir aşk hikayesinin sonunda mutluluk yuvalarını kurdular.

HÜSNİYE ile MEHMET DÜNYA EVİNE GİRDİLER

Nazemin ve Ertun Çakırgöz ailesinin güzeller güzeli kızları Hüsniye ile Hülya ve Hasan Süt ailesinin yakışıklı oğulları Mehmet hayatlarını birleştirdiler.

İDİL ile SERHAT'tan MUTLU SON

Gazimağusa'nın tanınmış ailelerinden Menteşoğlu ailesi ile Karaderi ailesi dünür oldu. Zarifşen ve Hüseyin Menteşoğlu çiftinin güzel kızları İdil ile Nilgün ve Mustafa Karaderi çiftinin karizmatik oğulları Serhat'ın aşkı mutlu sonla noktalandı.

AYŞE ile HÜSEYİN ÖMÜR BOYU MUTLULUĞA İMZA ATTILAR

Rengül ve Arif Kartal ailesinin güzel kızları Ayşe ile Yıldız ve Cemal Acaröz ailesinin yakışıklı oğulları Hüseyin, Arkın Palm Beach Hotel'de düzenlenen romantik bir düğün töreni ile hayatlarını birleştirdiler. Önce nikah kıyıldı, gelin ve damat iki evet ile birbirlerine bağlandılar, ardından tebrik kabulü başladı.

ELİF ile SERCAN KALPLERİNİ BİRLEŞTİRDİLER

Girneli Hatice Menekşeli ve merhum Seydi Menekşeli 'nin güzeller güzeli kızları Elif ile Gazimağusalı Serap ve Cemal Akalınlar ailesinin yakışıklı oğulları Sercan, The Elysium Park'da düzenlenen muhteşem bir düğün töreni ile dünya evine girdiler.

Düğün

En Çok Okunan Haberler

Tüm Haberler »

Dinlerin ve Medeniyetlerin Kesiştiği Kent : MAĞUSA MHA Haber
MHA Haber

Son Dakika Haberleri

© 2011 Tüm Hakları Saklıdır
RSS Kaynağı | Yazar Girişi

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi