Anasayfa   |   Haber Ara   |   Anketler   |   Sitene Ekle   |   RSS Kaynağı  |   Hakkımızda   |   Bize Ulaşın

Arama


Gelişmiş Arama

Gazimağusa Belediyesi kentteki okullarda hijyenin sağlanması için temizlik, ilaçlama ve budama çalışması başlattı OKULLARDA GENEL TEMİZLİK VE BAKIM ÇALIŞMALARI YAPILIYOR

Gazimağusa Belediyesi, kent genelindeki tüm okulları kapsayan genel temizlik, sağlık ve bakım onarım çalışması başlattı. Gazimağusa Belediyesi, tüm okullarda genel temizlik çalışmasıyla birlikte ilaçlama ve dezenfekte, ağaç budama ve tamirat işleri yaparak öğrencilerin 2013-2014 öğretim yılına temiz ve güvenli ortamda başlamalarını hedefliyor.

 
Kategori  Kategori : Okullar
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
Okunma  Okunma : 928
Tarih  Tarih : 06 Eylül 2014 16:08

Gazimağusa Belediyesi kentteki okullarda hijyenin sağlanması için temizlik, ilaçlama ve budama çalışması başlattı OKULLARDA GENEL TEMİZLİK VE BAKIM ÇALIŞMALARI YAPILIYOR Gazimağusa Belediyesi, kent genelindeki tüm okulları kapsayan genel temizlik, sağlık ve bakım onarım çalışması başlattı. Gazimağusa Belediyesi, tüm okullarda genel temizlik çalışmasıyla birlikte ilaçlama ve dezenfekte, ağaç budama ve tamirat işleri yaparak öğrencilerin 2013-2014 öğretim yılına temiz ve güvenli ortamda başlamalarını hedefliyor. Yeni eğitim yılına gerek temizlik gerekse sağlık şartları açısından sorunsuz girilmesi için Temizlik, Sağlık, Park ve Bahçeler ve Bayındırlık Şubelerinin yer aldığı koordineli çalışma programını takip eden Gazimağusa Belediyesi, hijyenik açıdan tüm okulları yeni eğitim yılına hazır hale getiriyor. Temizlik Şubesi’nin yürüttüğü çalışmalarda okullarda ot temizliği yapılırken, öğrenciler için sakınca yaratacak olası durumlara fırsat vermemek adına okullar baştan sona kontrol edilerek yabancı maddelerden arındırılıyor. Yaz tatili boyunca hijyenik koşullar açısından ortaya çıkan aksaklık ve eksikliklerin giderilmesi amacıyla Sağlık Şubesi’nin yürüttüğü ilaçlama faaliyetiyle haşereye ve zararlılara karşı önlem alırken, Bayındırlık Şubesi gerekli tamiratları, Park ve Bahçeler Şubesi budama işi yapıyor. Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter, okulları yeni eğitim dönemine hazır hale getirmek için kapsamlı çalışma başlattıkalrını, eğitim kurumlarının bakım ve idamesi için görev bilinciyle hareket ettiklerini, belediyenin eğitim kurumlarına katkısının yeni öğretim yılında da devam edeceğini söyledi. Okulların hem altyapı hem de diğer ihtiyaçlarının karşılanması için beldiyenin görev bilinciyle hareket ettiğini belirtti.

Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

Okullar

En Çok Okunan Haberler

Dinlerin ve Medeniyetlerin Kesiştiği Kent : MAĞUSA MHA Haber
MHA Haber

Son Dakika Haberleri

© 2011 Tüm Hakları Saklıdır
RSS Kaynağı | Yazar Girişi

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi