Anasayfa   |   Haber Ara   |   Anketler   |   Sitene Ekle   |   RSS Kaynağı  |   Hakkımızda   |   Bize Ulaşın

Arama


Gelişmiş Arama

Canbulat Özgürlük Orta Okulunda Başarılar İçin Döner Partisi

Canbulat Özgürlük Ortaokulu 2012-2013 öğretim yılında elde ettiği tüm başarıları güzel bir gece organize ederek öğrenci ve öğretmenleriyle birlikte kutladı.

 
Kategori  Kategori : CÖO
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
Okunma  Okunma : 1555
Tarih  Tarih : 22 Mayıs 2013 20:32

Canbulat Özgürlük Orta Okulunda Başarılar İçin Döner Partisi

İSMET EZEL – mağusa haber ajansı
Canbulat Özgürlük Ortaokulu 2012-2013 öğretim yılında elde ettiği tüm başarıları güzel bir gece organize ederek öğrenci ve öğretmenleriyle birlikte kutladı. Okul müdüresi Gülyüz Debeş tarafından organize edilen döner partisinde buluşan öğrenciler ve öğretmenler bir yılın yorgunluğunu Kasap Güder’in pişirdiği dönerleri yiyerek attılar.
Okulun bu yılki başarılarını şu şekilde sıralayabiliriz.
TUBITAK 17. Ulusal İlköğretim Matematik Olimpiyatı bölgesel değerlendirme birinci ve ikincilik. Milli Eğitim Gençlik ve Spor Bakanlığı Genel Orta Öğretim Dairesi ile Telsim’in işbirliğinde düzenlenen “Atatürk kompozisyon yarışmasında” okulumuz öğrencileri 1’ncilik ve 2’ncilik kazanarak iki ödül almışlardır. Yıldız Kız Atletizm Takımım KKTC Şampiyonluğu Yine Telsim ile Milli Eğitim Gençlik ve Spor Bakanlığı Genel Orta Öğretim Dairesinin işbirliğinde Dr. Fazıl Küçük konulu kompozisyon yarışmasında okulumuz 2’ncilik ödülü kazanmıştır. Voleybol Yıldız kız 2012-2013 KKTC ikincisi. Voleybol Yıldız Erkek KKTC üçüncüsü. Sivil savunma fotoğrafçılık yarışmasında ikincilik ve üçüncülük. Kıbrıs Türk Diş Tabipleri Odası’nın Diş Hekimliği Haftası etkinlikleri çerçevesinde diş ve ağız sağlığı, resim yarışmasına katılan öğrencilerimizin resimleri sergilenmeye layık görüldü. 27 Aralık Atatürk koşuları Yıldız Kız ve Erkeklerde ikincilik. Yıldız kız atletizm takımımız, V. Hasan Ruso Atletizm Finallerinde birincilik. Yıldız kız atletizm takımımız, Atletizm elemeleri takım birincisi. Atletizm kız takımımız 2.Özgün Atakan Kros yarışları ikincisi. Gazimağusa Belediyesi Çocuk Kulübü ve Mektup Yazma Yarışmasında 2 öğrencimiz başarı ödülü. Tarih Avcıları yarışmasında ikincilik. KESDER’in düzenlediği Kitap Okuma Yarışması’nda birincilik Kütüphane haftası nedeniyle en çok kitap okuyan iki öğrencimiz ödüllendirildi. KKTC , MEB. 2013 Satranç Turnuvası’nda dördüncülük.

Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

CÖO

En Çok Okunan Haberler

Dinlerin ve Medeniyetlerin Kesiştiği Kent : MAĞUSA MHA Haber
MHA Haber

Son Dakika Haberleri

© 2011 Tüm Hakları Saklıdır
RSS Kaynağı | Yazar Girişi

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi