Anasayfa   |   Haber Ara   |   Anketler   |   Sitene Ekle   |   RSS Kaynağı  |   Hakkımızda   |   Bize Ulaşın

Arama


Gelişmiş Arama

DUMLUPINAR TSK Merhum ERGÜN DEMİRCİLER ve HAKAN BAŞBUĞ Anı TURNUVASINDA ŞAMPİYON K.T.S.Y.D

Ergün Demirciler& Hakan Başbuğ halı saha anı futbol turnuvasının birincisinde Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği şampiyon oldu.

 
Kategori  Kategori : Futbol
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
Okunma  Okunma : 2659
Tarih  Tarih : 20 Kasım 2009 22:15

 MHA -     Dumlupınar Türk Spor Kulübünün organize ettiği eski başkanlardan merhum Ergün Demircilerin oğlu Erhan Demirciler, ve eski sporcu merhum Hakan Başbuğ’un babası Hüseyin Başbuğ, Magem ve Cemersu   sponsorluğunda gerçekleştirilen Ergün Demirciler& Hakan Başbuğ halı saha anı futbol turnuvasının birincisinde  Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği şampiyon oldu.

Ergün Demirciler& Hakan Başbuğ halı saha anı futbol turnuvası 2 kasım tarihinde 10 takımın katılımı ile 2 grupta 5 takımın mücadele ettiği grup maçları, yarı finale ve sonrasında önceki akşam oynanan üçüncülük ve final maçları sonunda turnuva tamamlandı.

Üçüncülük ve final maçları öncesinde Dumlupınar Masterleri ile Veteranları arasında oynanan gösteri maçı 6-6 eşitlikle tamamlandı.

Turnuvanın final maçı öncesinde 1 dakikalık saygı duruşu sonrasında başlayan ve Ahmet Öztenay’ın  yönettiği final maçında K.T.S.Y.D ile Ergün Kaptan takımları karşılaştı.

 K.T.S.Y.D maçı 2-1 kazanarak turnuva şampiyonluğunu kazandı.Ergün Kaptan 2. oldu.  

Turnuvanın üçüncülük maçında ise Yıldıray Fenercioğlu Spor ile Üç Yıldız Soğutma karşılaştı.Ali Meral’ın  yönettiği maçı 11-7 kazanan Yıldıray Fenercioğlu Spor üçüncü olurken ,Üç Yıldız Soğutma 4.lüğü elde etti.

Dumlupınar 1.Ergün Demirciler Hakan Başbuğ halı saha anı futbol turnuvası üçüncülük ve final maçları sonrasında düzenlenen ödül töreninde Şampiyon K.T.S.Y.D takımına kupa ve madalyaları merhum Hakan Başbuğ’un babası Hüseyin Başbuğ, ikinci Ergün Kaptan takımına kupa ve madalyaları K.T.S.Y.D Başkanı Ogün Genç Kaçmaz, üçüncü Yıldıray Fenercioğlu Spor’a kupa ve madalyaları merhum Ergün Demirciler’in oğlu Erhan Demirciler, dördüncü Üç Yıldız Soğutma takımına kupa ve madalyaları Dumlupınar Kulüp Başkanı Serhat Özanıl, karşılaşmaları yöneten Ahmet Öztenay, Ali Meral’a plaketleri Dumlupınar yönetim kurulu üyesi Özhan Monargalı, merhum Ergün Demirciler ve Hakan Başbuğ Ailelerine plaketleri Dumlupınar As Başkanı Savaş Kılıçoğluları, turnuvaya sponsor olan Magem’e plaketi Dumlupınar yönetim kurulu üyesi Yılper Gökrem, Cemersu’ya plaketi Özhan Monargalı ve turnuvanın düzenlenmesine yardımcı olan Ahmet Ogan’a ise plaketi Dumlupınar Antrenörü Gürsel Kaçmaz tarafından verildi.

(mha)

(17.11.2009)

Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

Futbol

En Çok Okunan Haberler

Dinlerin ve Medeniyetlerin Kesiştiği Kent : MAĞUSA MHA Haber
MHA Haber

Son Dakika Haberleri

© 2011 Tüm Hakları Saklıdır
RSS Kaynağı | Yazar Girişi

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi