Anasayfa   |   Haber Ara   |   Anketler   |   Sitene Ekle   |   RSS Kaynağı  |   Hakkımızda   |   Bize Ulaşın

Arama


Gelişmiş Arama

KANSER HASTASI ÖMÜR MAMUK'A YARDIM GECESİ

Kanser hastası 4 yaşındaki Ömür Mamuk için 23 Şubat 2013 cumartesi, saat 20.30'da, Rauf Raif Denktaş Kültür ve Kongre Sarayı'nda (beach club yolu üzeri) Zalihe Susuzlu'nun yazıp yönettiği "Parola" isimli oyun; Zalihe Susuzlu, Susam Sokağı Anaokulu ve ETÜT Merkezi, Mustafa Orçin, Gazimağusa Belediyesi ve Benan Saldun'un katkılarıyla sahnelenecek.
Etkinliğe giriş bedeli 15 TL olup oyundan elde edilecek tüm gelir Ömür'ün tedavisine bağışlanacaktır.

 
Kategori  Kategori : Sağlık
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
Okunma  Okunma : 1507
Tarih  Tarih : 11 Şubat 2013 14:43

 
KANSER HASTASI ÖMÜR MAMUK'A YARDIM GECESİ
 
İSMET EZEL - mağusa haber ajansı

Kanser hastası 4 yaşındaki Ömür Mamuk için 23 Şubat 2013 cumartesi, saat 20.30'da,  Rauf Raif Denktaş Kültür ve Kongre Sarayı'nda (beach club yolu üzeri) Zalihe Susuzlu'nun yazıp yönettiği "Parola" isimli oyun; Zalihe Susuzlu, Susam Sokağı Anaokulu ve ETÜT Merkezi, Mustafa Orçin, Gazimağusa Belediyesi ve Benan Saldun'un katkılarıyla sahnelenecek.
 Etkinliğe giriş bedeli 15 TL olup oyundan elde edilecek tüm gelir Ömür'ün tedavisine bağışlanacaktır.
Ömür hakkında daha fazla bilgi
YASAMAK ISTIYOR,,,, Henüz 4 yaşında kanserle mücadele eden ve Ankara’ya gönderilen Ömür Mamuk, Amerika’dan gelecek tahlil sonuçlarını ve ilgililerin yardımlarını bekliyor..
Ömür Mamuk henüz 4 yaşında olmasına rağmen ülkemizin kanayan yarası haline gelen kanserle mücadele ediyor.
Karnında kitle tespit edilen, Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde yapılan tetkiklerden sonra “lenfoma” şüphesiyle Ankara Hacettepe Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevki yapılan minik Ömür’e, “malign mezenkimal tümörü” teşhisi konuldu. Ankara’daki doktorlar Ömür’ün karnındaki kitleden alınan örnekleri Amerika’ya gönderdi.
Ömür’ün tedavi şekli Amerika’dan gelecek patoloji sonuçlarına göre şekillenecek.
Anne Tuba Mamuk, yaklaşık bir aydır Ankara’da olduklarını belirterek, maddi harcamaların üstesinden gelemediklerini söyledi.
Tuba Mamuk, doktorların tedavinin 1.5 yıl sürebileceğini söylediğini ifade ederek, tedavi masraflarının daha da artacağını belirtti. Mamuk, çok zor durumda olduklarını söyleyerek, herkesten yardım beklediklerini ifade etti. Ankara’da oldukları sürede, maddi giderlerinin fazla olduğuna değinen Mamuk, oğullarına Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı ile Ömür’ün kreşi Susam Sokağı ve çocukların ailelerinden 4 bin 500 TL yardım yapıldığını belirtti.
Mamuk, çok zor durumda olduklarını ve duyarlı olan herkesten yardım beklediklerini söyledi.
Ömür Mamuk için yardım yapmak isteyenler aşağıda hesaplara para yatırabilecek:
“CreditWest Bank’ta hesap no 22-310-633; MEZ-KOOP Tuba veya Ömür Mamuk adına TL: I.4057; Türkiye İş Bankası Tuba Mamuk adına hesap no 68200457800.”http://haberkibris.com/yasamak-istiyor-2013-01-19.html#.UP-O3H3sIPo.facebook...

Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

Sağlık

En Çok Okunan Haberler

Dinlerin ve Medeniyetlerin Kesiştiği Kent : MAĞUSA MHA Haber
MHA Haber

Son Dakika Haberleri

© 2011 Tüm Hakları Saklıdır
RSS Kaynağı | Yazar Girişi

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi