Anasayfa   |   Haber Ara   |   Anketler   |   Sitene Ekle   |   RSS Kaynağı  |   Hakkımızda   |   Bize Ulaşın

Arama


Gelişmiş Arama

Prof.Dr.Abdullah Öztoprak DAÜ 'nün rektörü oldu.

DAÜ Rektörünnün yardımcıları ise şöyle:
Prof. Dr. Osman YILMAZ, Prof. Dr. Ülker Vancı OSAM, Doç. Dr. Mustafa UYGUROĞLU, Doç. Dr. Majid HASHEMIPOUR ve Doç. Dr. Halil NADİRİ.

 
Kategori  Kategori : Güncel Olaylar
Yorumlar  Yorum Sayısı : 3
Okunma  Okunma : 7928
Tarih  Tarih : 16 Ekim 2009 07:45

 

 

 

PROF. ÖZTOPRAK DAÜ’NÜN YENİ REKTÖRÜ

 

Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde dün gerçekleştirilen Rektör Adayı Eğilim Yoklaması’nda kullanılan oyların %84.4’ünü alarak  DAÜ Rektörü olmaya hak kazanan Prof. Dr. Abdullah ÖZTOPRAK, bugün Vakıf Yöneticiler Kurulu tarafından asaleten Rektör olarak atanmıştır.

Bugün (15 Ekim 2009) saat 14:30’da toplanan DAÜ Senatosu oybirliğiyle Prof. Dr. Abdullah ÖZTOPRAK’ı Rektör olarak DAÜ VYK’ya önerme  kararı aldı. Saat 18:00’de toplanan DAÜ Vakıf Yöneticiler Kurulu ise DAÜ Senatosunun önerisi ile Prof. Dr. Abdullah ÖZTOPRAK’ı asaleten DAÜ Rektörü olarak oy birliği ile atamıştır.

Prof. Dr. Abdullah ÖZTOPRAK (16 Ekim 2009 Cuma) bugün saat 10:00’da düzenlenecek bir törenle DAÜ Rektörlük  görevini DAÜ Rektör Vekili Prof. Dr. Ülker Vancı OSAM’dan teslim alıyor.

 

YENİ REKTÖR YARDIMCILARI DA BELİRLENDİ:

Rektörlük görevini teslim almaya hazırlanan Prof. Dr. Abdullah ÖZTOPRAK ekibini belirledi. Vakıf Yöneticiler Kurulu ÖZTOPRAK’ın belirlediği ekibi de aynı toplantıda atadı.

Buna göre DAÜ Rektörü’nün yardımcıları ise şöyle:

Prof. Dr. Osman YILMAZ,  Prof. Dr. Ülker Vancı OSAM, Doç. Dr. Mustafa UYGUROĞLU,  Doç. Dr. Majid HASHEMIPOUR  ve  Doç. Dr. Halil NADİRİ.

Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

Bu habere toplam 3 yorum yazılmıştır.

bozulus oztoprak [ 25 Şubat 2010 10:23 ]

edebıyat ogretmenlıgı hocalarında ıstegım ogretmen aktıf ogrencı derse hazırlıklı olmasını ıstıyoruz.bır ders bır defa alınır ıyıce ogrenılır gecmeyı hak kazanır.sızı bu yonetım anlayısında dolayı kutlarım ınsalah daha ıyı olacaktır.egıtım camıamzı hıcıvle degıle edeple nezketle bırlık beraberlık ıcınde olmasını temenı edıyoruz bozulus.sızı tekrar kutlar 2011 yılında mezunıyet torenınde ınsalah o meydanda bulusuruz.

bozulus oztoprak [ 25 Şubat 2010 10:15 ]

daha ıyı bır gelecek ıcın butun dogu akdenız unıversıtesını ogrencı ve ogretım gorevlerı sadece egıtım amaclı bılgının kolesı ogenmenın hızmetcısı olmanın yenı bır gelecek ıcın bır olmalıyız.sızı bu yonetım anlayısında dolayı kutlarım. bızım dılegımız 2011 yılının temuzda bu unıversıtede mezun olacagız.edebıyat ogretmenlerınde ıstegım.dersı derste ogretsınler.

bozulus oztoprak [ 25 Şubat 2010 10:08 ]

2010 2011 yılının ıkıncı donem mutlu huzurlu basarılı bır donem olmasını kanla basla ıstıyoruz.oelıkle edebıyat ogretmenlıgı hocaları uzurıne ıyı durun edebıyatı edeble dersı derste ogrenmeyı en ıyı ıcte dılegımdır.orenmek not ıcın kalıp gecmek ıcın meselesı degıldır. atalarımız dıyorkı aklın susu dıldır yuzun susu gozdur.

Yorumların tamamını okumak için tıklayın.

Güncel Olaylar

En Çok Okunan Haberler

Dinlerin ve Medeniyetlerin Kesiştiği Kent : MAĞUSA MHA Haber
MHA Haber

Son Dakika Haberleri

© 2011 Tüm Hakları Saklıdır
RSS Kaynağı | Yazar Girişi

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi