Anasayfa   |   Haber Ara   |   Anketler   |   Sitene Ekle   |   RSS Kaynağı  |   Hakkımızda   |   Bize Ulaşın

Arama


Gelişmiş Arama

NAMIK KEMAL LİSESİ 2011 DİPLOMA TÖRENİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

29 Haziran, 2011

 
Kategori  Kategori : NKL
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
Okunma  Okunma : 3241
Tarih  Tarih : 05 Temmuz 2011 13:17

 
NAMIK KEMAL LİSESİ 2011 DİPLOMA TÖRENİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

      Ülkemizin en köklü ve Mağusa’nın gözdesi  Namık Kemal Lisesi 2010-2011 Diploma Töreni okulun bahçesinde gerçekleştirildi.

 66.mezunlarını veren Namık Kemal Lisesi Diloma Törenine Gazi Mağusa Kaymakamı Beran Bertuğ, UBP Mağusa Milletvekili Afet Özcafer, Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı Genel Orta Öğetim Daire Müdürü Mehmet Kortay, Teknik Eğitim Daire Müdürü Metin Gültekin, Denetmen Eray Meder, Canbulat Özgürlük Ortaokul Müdürü Gülyüz Debeş ve Namık Kemal Lisesi Okul Aile Birliği  Başkanı Gürsel Ataoğlu katıldı.

       Namık Kemal Lisesi Edebiyat Öğretmenleri Özge Bertuğ Cevher ve Burcu Altındemir’in sunuculuğunu yaptığı diploma töreni saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.

Açış Konuşması Okul Müdürü İlknur Şemi tarafından gerçekleştirildi. Müdür Şemi, yaptığı konuşmada Namık Kemal Lisesi’nin son bir yıllık eğitim,kültür ve spor anlarındaki başarılarını dile getirdi. Şemi, konuşmasının devamında yeni mezun öğrencilere nasihatler ederek yaşamlarında başarılar diledi. Daha sonra Gazi Mağusa Kaymakamı Beran Bertuğ kürsüye davet edildi. Kaymakam Bertuğ, yaptığı konuşmada Namık Kemal Lisesi mezunu olmanın bir ayrıcalık olduğunun altını çizerek, gönlünün her zaman Namık Kemal Lisesi’nde olduğunu belirtti.

Diploma Töreninin  devamında   Okul Birincisi 12SB Sınıfı mezunu Hüseyin Serbülent, okul kütüğüne adını çaktıkan sonra konuşmasını yaptı. Sırasıyla okul  ikincisi Zeynep Fenni ve üçüncüsü Orhun Kahraman’a ödülleri  verildi.Daha sona Öğrenci Konseyi adına Özmert Kıran ve mezun öğrenciler adına Fulya Kelebek yaptıkları  duygusal konuşmalarda öğrencilik anılarını unutamayacaklarını dile getirerek öğretmenlerine teşekkür  ettiler. Sınıf Birincileri, Takdirname ve Akademik, Kültürel ve Sportif yarışmalarda başarı gösteren öğrencilere ödülleri verildi.

    Tören 66.Mezunlara diplomalarının verilmesi ile devam etti. 2011 yılında 157 öğrenci Namık Kemal Lisesi’nden mezun oldu. Törenin sonunda havai fişek gösterisi yapıldı. Öğrenciler Keplerini havaya fırlatarak gözyaşları ve çığlıklarla Namık Kemal Lisesi Marşını söylediler. ( mağusa haber ajansı )Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

NKL

En Çok Okunan Haberler

Dinlerin ve Medeniyetlerin Kesiştiği Kent : MAĞUSA MHA Haber
MHA Haber

Son Dakika Haberleri

© 2011 Tüm Hakları Saklıdır
RSS Kaynağı | Yazar Girişi

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi