Anasayfa   |   Haber Ara   |   Anketler   |   Sitene Ekle   |   RSS Kaynağı  |   Hakkımızda   |   Bize Ulaşın

Arama


Gelişmiş Arama

“Çevre” Konulu Sempozyum ve Çalıştayı Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu’nun Katılımıyla Yakın Doğu Üniversitesi’nde Gerçekleştiriliyor.

CMC ve Taş Ocakları, Plansız Kentleşme, Atık Yönetimi, Çevre Koruma , Çevre Eğitimi, Kültürel Miras, Sürdürülebilirlik , Çevre Sağlığı konu başlıkları kapsamında; Çevre konulu sempozyum ve çalıştay Dünya Çevre Gününe denk gelen 5 Haziran 2018 Salı günü Yakın Doğu Üniversitesi evsahipliğinde gerçekleştiriliyor.

 
Kategori  Kategori : Yakın Doğu Üniversitesi
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
Okunma  Okunma : 85
Tarih  Tarih : 05 Haziran 2018 11:13

“Çevre” Konulu Sempozyum ve Çalıştayı Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu’nun Katılımıyla Yakın Doğu Üniversitesi’nde Gerçekleştiriliyor. CMC ve Taş Ocakları, Plansız Kentleşme, Atık Yönetimi, Çevre Koruma , Çevre Eğitimi, Kültürel Miras, Sürdürülebilirlik , Çevre Sağlığı konu başlıkları kapsamında; Çevre konulu sempozyum ve çalıştay Dünya Çevre Gününe denk gelen 5 Haziran 2018 Salı günü Yakın Doğu Üniversitesi evsahipliğinde gerçekleştiriliyor. Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden verilen bilgiye göre, YDÜ Hastanesi Amfi 101’de saat 09:30’da gerçekleştirilecek Center of Excellence bağlı Doğa Biyoizlem, Koruma ve Araştırma Merkezi, Taşkent Doğa Parkı, ve Turizm ve Çevre Bakanlığı Çevre Koruma Dairesi işbirliğinde Çevre konulu sempozyumun yanısıra 6 Haziran 2018 Çarşamba günü de YDÜ Sağlık Bilimleri Fakülte Binasında belirtilen konu başlıklarından oluşturulmuş masalarda Çevre Çalıştayı düzenleneceği belirtildi. Çalıştayın açılış konuşmaları, sırasıyla Taşkent Doğa Parkı direktörü Kemal Basat, Yakın Doğu Üniversitesi Center of Excellence bağlı Doğa Biyoizlem, Koruma ve Araştırma Merkezi Başkanı Yrd, Doç. Dr. Nazım Kaşot, Yakın Doğu Üniversitesi Center of Excellence Başkanı Prof. Dr. Nedime Serakıncı ve Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu tarafından yapılacaktır. Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenecek Çevre konulu sempozyum ve çalıştayda, konuyla ilgili tüm kurum, akademisyen ve sivil toplum örgütlerini aramızda görmekten onur duyacağız. Katılım için LCV :03922282089

Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

Yakın Doğu Üniversitesi

En Çok Okunan Haberler

Dinlerin ve Medeniyetlerin Kesiştiği Kent : MAĞUSA MHA Haber
MHA Haber

Son Dakika Haberleri

© 2011 Tüm Hakları Saklıdır
RSS Kaynağı | Yazar Girişi

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi