Anasayfa   |   Haber Ara   |   Anketler   |   Sitene Ekle   |   RSS Kaynağı  |   Hakkımızda   |   Bize Ulaşın

Arama


Gelişmiş Arama

Gazimağusa Belediye Başkanı ve Bağımsız Belediye Başkan Adayı İsmail Arter basın toplantısı düzenleyerek icraatlarını anlattı.

Gazimağusa Belediye Başkanı ve Bağımsız Belediye Başkan Adayı İsmail Arter basın toplantısı düzenleyerek icraatlarını anlattı.

 
Kategori  Kategori : Gazimağusa Belediyesi
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
Okunma  Okunma : 185
Tarih  Tarih : 31 Mayıs 2018 18:38

Gazimağusa Belediye Başkanı ve Bağımsız Belediye Başkan Adayı İsmail Arter basın toplantısı düzenleyerek icraatlarını anlattı. Gazimağusa Belediye Başkanı ve Gazimağusa Bağımsız Belediye Başkan Adayı İsmail Arter bugün Palm Beach Hotel'de bir basın toplantısı düzenleyerek, dört yıllık görev süresindeki icraatlarını anlattı. İsmail Arter'in basın toplantısına Demokrat Parti, Ulusal Birlik Partisi ve Yeniden Doğuş Partisi Genel Başkan ve Genel Sekreterleri de katılarak, parti meclisinin aldığı karar doğrultusunda 24 Haziran da yapılacak seçimlerde Gazimağusa dan Bağımsız aday İsmail Arter'e tam destek verdiklerini açıkladılar.. Toplantıda konuşan Gazimağusa Belediye Başkanı ve Gazimağusa Bağımsız Belediye Başkanı İsmail Arter, geçen dört yıllık süreç içerisinde vermiş oldukları sözleri yerine getirerek, şehre birçok farklı alanda hizmet vermenin huzur ve gururunu yaşadıklarını belirterek, geçen dört yıllık süreçte projelerinin bir kısmını bitirdiklerini, bir kısmının ise Hale'n devam etmekte olduğunu söyledi. Arter önünüzdeki dört yıllık süreçte kente büyük projeler kazandırmak adına çalışmalarını sürdürme kararlılığında olduklarını vurgulayarak, geçen dört yıllık süredeki projelerini anlattı. İsmail Arter hayata geçirilen projelerle kentte büyük bir gelişim ve değişimin yaşandığının altını çizerek " İstihdam değil, icraat yaptık" dedi ve konuyla ilgili rakamlara dayalı bilgiler verdi. Arter Kentteki projeleri çerçevesinde drenaj ve kaldırım çalışmaları, Salamis Yolu projesi, çağdaş bir pazar yerinin hayata geçirilmesi, Hendek'in yeniden halka sunulması, hayvan barınağının hayata geçirilmesi, Derinya ve Silver Halk plajının şehre kazandırılması, her mahalleye bir park projesi, Othello parkına Shakespeare'nin büstünün yapılması, Çanakkale Şehitliği ve Kombos Meydanının düzenlenmesi, Ön Ödemeli Su Sayaç Uygulamasının hayata geçirilmesi, Şehre Yen'i bir kreş ve Anaokulu'nun kazandırılması ve bölgede festival ve panayırların gerçekleştirilmesi gibi pek çok projelere imza attıklarını açıkladı. İsmail Arter tüm bu projelerin yanısıra kente kazandırmayı amaçladığı daha birçok projelerinin olması nedeniyle önümüzdeki dört yıllık süreçte de Gazimağusa Bağımsız Belediye Başkan Adayı olarak bir kez daha aday olduğunu ifade ederek, Demokrat Parti, Ulusal Birlik Partisi ve Yeniden Doğuş Partisi yetkililerine kendisine verecekleri destekten dolayı teşekkürlerini sundu. Toplantıya katılan Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, Demokrat Parti Genel Sekreteri Afet Özcafer, Ulusal Birlik Partisi Gazimağusa Milletvekili Oğuzhan Haşimoğulları, Ulusal Birlik Partisi Genel Sekreteri Dursun Oğuz, Yeniden Doğuş Partisi Genel Sekreteri Turan Büyükyılmaz ve İlçe Bsşkanı Ali Yakar parti meclisinin aldığı karar doğrultusunda seçimlerde Gazimağusa Bağımsız Belediye Başkan Adayı İsmail Artere ram destek verdiklerini açıkladılar.. Toplantı sonrasında ise İsmail Arter ve kendisine destek veren yetkililer anı fotoğrafı çektirdiler ve basınla yemek yediler

Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

Gazimağusa Belediyesi

En Çok Okunan Haberler

Dinlerin ve Medeniyetlerin Kesiştiği Kent : MAĞUSA MHA Haber
MHA Haber

Son Dakika Haberleri

© 2011 Tüm Hakları Saklıdır
RSS Kaynağı | Yazar Girişi

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi