Anasayfa   |   Haber Ara   |   Anketler   |   Sitene Ekle   |   RSS Kaynağı  |   Hakkımızda   |   Bize Ulaşın

Arama


Gelişmiş Arama

NAMIK KEMAL LİSESİ 2008-2009 MEZUNLARI MAJESTİK OTELİ AYAĞA KALDIRDI

NKL Son Sınıfları Mezuniyet Balosu.....
MHA - Gazi Mağusa'nın en köklü lisesi Namık Kemal Lisesi'nin son sınıf öğrencileri İskele Boğazı Majestik Otel'de çılgınca eğlendiler.

 
Kategori  Kategori : NKL
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
Okunma  Okunma : 3850
Tarih  Tarih : 06 Mayıs 2011 16:22

 

      Okul Müdürü Bahadır Volkan’ın açılış konuşması ile başlayan eğlenceler gecenin geç saatlerine kadar sürdü. Betül’ün şarkıları ve Murat’ın orguyla coşan öğrenciler bol bol oynadılar. Gece boyunca Edebiyat Öğretmeni İlknur Hocanım, Rehber Öğretmen Bahar Hanım, Müdür Muavin Hasan Akil Hoca ve yılların eskitemediği öğretmen Türksal Hoca (emekli adayı)da oyunlara ve eğlencelere katılarak öğrencilere eşlik ettiler.

Gecede ayrıca makamlara atanma imzası bekleyen öğretmenler de vardı.

Gazimağusa Kaymakamlığına md.mv.Beran Bertuğ,İskele Kaymakamlığına md.mv.Bünyamin Merhametsiz ve mesleki teknik müdürülüğüne  görv.md.mv.Metin Gültekin.  

 

           Gecenin ilerleyen saatlerinde yemek bileti üzerinden hediye çekilişi düzenlendi. En pahalı hediye olan kol saatini Ayşe Yazar isimli öğrenci kazandı.

Otel genel müdürü ve Turizm müşteşarlığına atanma bekleyen Metin Şahinoğlu da öğrencilere başarı dilerken onları eğiten öğretmenleri de tebrik etti.

 

           Mezuniyet gecesinde kız öğrenciler, kıyafetleri ve makyajları ile mankenleri, artistleri kıskandıracak güzelikte idiler. Fakat bayan öğretmenler de şıklıkları ile adeta kız öğrenciler ile yarıştılar. Gecenin ilerleyen saatlerinde Müdür Bahadır Volkan ile öğrenci konseyi bir metre karelik beyaz, sarı ve yeşil NKL renklerinden  oluşan pastayı kestiler. En ilginç olaylardan biri de kız öğrenciler, ilerleyen saatlerde ayakkabılarını çıkararak eğlenceye devam ettiler. Namık Kemal Lisesi’nin en yakışıklı öğrencilerinden olan ve okulun orkestrasında gitar çalan İsmet Ekiz de bir arara söylediği şarkılar ile romantik ve duygusal bir hava estirdi. Sevgili öğrencilerimize biz de yeni hayatlarında bol şanslar diler ve yollarının açık olmasını temenni ederiz. (mha-ismet ezel)

(Haziran 2009)

Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

NKL

En Çok Okunan Haberler

Dinlerin ve Medeniyetlerin Kesiştiği Kent : MAĞUSA MHA Haber
MHA Haber

Son Dakika Haberleri

© 2011 Tüm Hakları Saklıdır
RSS Kaynağı | Yazar Girişi

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi