Anasayfa   |   Haber Ara   |   Anketler   |   Sitene Ekle   |   RSS Kaynağı  |   Hakkımızda   |   Bize Ulaşın

Arama


Gelişmiş Arama

MAR PA Büyük Supermarketi Açıldı

Gazimağusa Astro'nun eski yeri yeniden restore edilerek MAR PA Cash&Carry adı altında açıldı.

 
Kategori  Kategori : Ekonomi
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
Okunma  Okunma : 3991
Tarih  Tarih : 20 Mart 2011 18:49

http://www.mhajans.com/album/marpa

MAR PA Büyük Supermarketi Açıldı
 
Gazimağusa Astro'nun eski yeri yeniden restore edilerek MAR PA Cash&Carry adı altında açıldı.
Açılışa Başbakan İrsen Küçük,UBP genel sekreteri Dr.Ertuğrul Hasipoğlu,Sağlık Bakanı Dr.Ahmet Kaşif,Ekonomi ve Enerji bakanı Sunat Atun ÖRP genel başkanı Turgay Avcı bazı milletvekilleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Açış konuşmasını yapan mağaza müdürü Tugay bey basına da hoşgeldiniz derken  özellikle ADA TV ye çok teşekkür ederim diyerek orada bulunan başta BRT den ve Mağusa Haber Ajansı'ndan olmak üzere vatandaşlardan da tepki aldı.
Gazimağusa'nın en tanınmış simalarından her seçimde siyasi arenada bulunan ve Fazıl Polat Paşa Camii yönetiminde de bulunan Hacı Abdurrahman Ömeroğlu'nun oğlu İlter Ömeroğlu ve iş ortağı Ömer Özkalplı tarafından 2009 yılında kurulan MAR PA çok kısa sürede 3. şübesini açtı.Toptan fiatına parekente satış,hep gülümsetir sloganı ile hizmete konulan supermarketin açılışını Başbakan - UBP genel başkanı İrsen Küçük ve bakanları yaptılar.
Açılış konuşmasını yapan İlter Ömeroğlu özetle şöyle dedi.Ortağım Ömer ile farklı bir anlayışla yola çıktık, bu farklı anlayışımız kriz ortamını ortadan kaldırmaktı.Bunu da toptan fiatına perakente satış fiatlarımızla ortaya koyduk.Bu uygulamamız vatandaşlarımızın alım gücünü yükseltti Biz de az kar çok satış sloganı ile ilerledik ve bu günlere geldik.az karla özellikle de kendi ithal ürünlerimizle az zamanda büyüdük,Devletten takdir aldık,Nisan 2010 da bin metrekarelik alanda İskele şübemizi açtık.Eşim İskeleli annem ise Kilitkakalıdır.Onların bölgelerine de yatırım yapmakatan gurur duydum.Aynı düşüncelerle üçbin metrekarelik alanda Burayı bir yıldan sonra açtık. Vatandaşlarımıza sesleniyorum Paramızı Kuzeyde tutalım.
Başbakan Küçük de konuşmasında sürekli olarak Magosa diyerek Gazimağusa'lılardan tepki gördü.Küçük konuşmasında Dürüstçe çalışan esnaf mutlaka ilerler diyerek işte örneği burada dedi.Yeni iş sahalarında gençlerimizi görmek bizleri mutlu ediyor bu da demektir ki ekonomimiz iyiye gidiyordur.
Başbakan konuşurken tüm UBP liler elleri önde bağlı olarak başbakanı dinlerlerken sadece Avcı'nın elleri bağlı değildi,serbestti.( ismet ezel - mağusa haber ajansı   )


Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

Ekonomi

En Çok Okunan Haberler

Dinlerin ve Medeniyetlerin Kesiştiği Kent : MAĞUSA MHA Haber
MHA Haber

Son Dakika Haberleri

© 2011 Tüm Hakları Saklıdır
RSS Kaynağı | Yazar Girişi

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi