Anasayfa   |   Haber Ara   |   Anketler   |   Sitene Ekle   |   RSS Kaynağı  |   Hakkımızda   |   Bize Ulaşın

Arama


Gelişmiş Arama

İSTANBUL BÜYÜK ÇEKMECE'DEN VOLEYBOL TAKIMI İLE MAGEM TAKIMI DOSTLUK MAÇI YAPTI

Mağusa Gençlik Merkezi (MAGEM), Gazimağusa'da konuk ettiği İstanbul'un önemli takımlarından Büyük Çekmece Jimnastik Kulübü Yıldız Kız Voleybol Takımı ile bir dostluk maçı yaptı.

 
Kategori  Kategori : Gazimağusa Belediyesi
Yorumlar  Yorum Sayısı : 1
Okunma  Okunma : 3453
Tarih  Tarih : 14 Mart 2011 17:00

İSTANBUL BÜYÜK ÇEKMECE’DEN VOLEYBOL TAKIMI İLE MAGEM TAKIMI DOSTLUK MAÇI YAPTI

 

Mağusa Gençlik Merkezi (MAGEM), Gazimağusa’da konuk ettiği İstanbul’un önemli takımlarından Büyük Çekmece Jimnastik Kulübü Yıldız Kız Voleybol Takımı ile bir dostluk maçı yaptı.

Kamp yapmak üzere ülkemizde bulunan Büyük Çekmece Jimnastik Kulubü Yıldız Kız Voleybol Takımı, hem MAGEM ile maç yaptı hem de kısa Mağusa turunun ardından Gazimağusa Belediyesi’ne ait Dr. Fazıl Küçük Spor Komleksi, Magem Tesisleri ve Mağusa Arena gibi sportif tesisleri gezdi. Magem Yıldız Kızlar Voleybol Takımı Mağusa Arena’da yapılan maçı 3-1 kazandı.

 

MAGEM'in mizafirperverliğinden dolayı  memnuniyet dile  getiren ve teşekkür eden Büyük Çekmece Jimnastik Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Melek Bozkurt, MAGEM'le yaptıkları dostluk maçından çok memnun kaldıklarını ve MAGEM'i kardeş kulüp olarak gördüklerini söyledi.

 

MAGEM Başkanı Engin Erçelik, gençlerin yönetiminde sportif, sanatsal, kültürel ve sosyal çalışmalarda bulunduğunu belirten Erçelik, spor tesislerinin yabancı takımların çalışmaları için uygun olduğunu, Büyük Çekmece Jimnastik kulübü ile gelecekte farklı alanlarda işbirliği içinde olma arzusunu sürdüreceklerini belirtti.

 

Erçelik, böylesi organizasyonların ülkemiz sporu için son derece önemli olduğunu belirterek, bu dostluğu geliştirerek devam ettireceklerini belirtti.


Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

Bu habere toplam 1 yorum yazılmıştır.

B.Ç.J .K.VOL ANTR.HÜSEYİN TOPÇU [ 08 Nisan 2011 14:18 ]

GÖRÜŞLERİNİZ İCİN TEŞKKÜR EDERİM.19-22MAYİS 2011 GENCLİK VE SPOR MAYRAMI ADINA DÜZENLENEN VOLEYBOL TURNAVASINA SİZİ DAVET EDİYORUZ.TURNAVAYA 1994-1995DOĞUMLU VE DAHA KÜCÜK KIZ SPORCULARI KATILACAKTIR.KÜLÜBÜMÜZ TARAFINDAN KONAKLAMA VE YEMEK SAĞLANACAKTIR.SİZİ DE ARAMIZDA ĞORMEKTE MEMNUYET DUYARIZ.KATILIP KATILMAYACAYINIZI BİLDİRMENİZİ ARZ EDERİZ SAYGILARIMLA..

Yorumların tamamını okumak için tıklayın.

Gazimağusa Belediyesi

En Çok Okunan Haberler

Dinlerin ve Medeniyetlerin Kesiştiği Kent : MAĞUSA MHA Haber
MHA Haber

Son Dakika Haberleri

© 2011 Tüm Hakları Saklıdır
RSS Kaynağı | Yazar Girişi

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi